reklama

Vražedně krásná Anna, která fotila pro Maxim: Chci vybudovat svoji značku

reklama

Je krásná, je sexy a navíc má smysl pro byznys a celou řadu nápadů. Vražedná kombinace! Jestli si říkáte, že to snad ani není možné, vyvedeme vás z omylu. Tahle kráska se jmenuje Anna Černohorská a momentálně žije mezi Prahou a Londýnem.  

Jestli jste si někdy říkali, že krása a inteligence spolu nejdou dohromady, tak Anna je důkazem, že to možné je. Vystudovala byznys na King’s College London a pokračovala studiem Fashion branding a marketing na Istituto Marangoni. Pět let žije v Londýně, teď si občas „odskočí“ i do Prahy. „Obě města miluju. Jsem ráda, že mezi nimi mohu pendlovat,“ usmívá se sympatická brunetka, která studia úspěšně ukončila na začátku roku 2020. A jestli vás nenapadá, proč nedělá modeling, tak vězte, že si občas před objektiv fotografa opravdu odskočí. „Fotila jsem pro mexický Maxim a také pro prestižní časopis Lions,“ pochlubila se Anna, pro kterou však toto není hlavní pracovní náplň.

Rozjíždí totiž své vlastní podnikání a začíná budovat svoji značku kimon Sakuranna (e-shop najdete zde.), což v japonštině znamená třešňové květy. „Spolupracuji s butiky a prodávám svá kimona v Dubaji, Londýně, v Mexiku a Řecku. Teď bych se chtěla zaměřit na český trh,“ plánuje dívka, která miluje moderní umění, jógu, surf, sushi a cestování. Do budoucna plánuje značku obohatit o vlastní kolekci plavek z udržitelných materiálů. „To jsou takové mé cíle, za kterými si jdu. Ale samozřejmě se také ještě věnuji modelingu. Když přijde zajímavá nabídka, rozhodně ji zvážím.“ Takže pokud by se vám Anna líbila třeba na nějakou kampaň, klidně se na ni obraťte. Při pohledu na ni je zřejmé, že se vám pak zákazníci jen pohrnou. Podívat se na ni můžete na jejím Instagramu zde.

Foto: archiv A. Černohorské

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama