reklama

Všude kolem černý les – audiokniha pro milovníky dechberoucích thrillerů

reklama

Prvotina thrilleru anglické spisovatelky Ruth Ware, s podtitulem Někdo chystá svatbu a někdo vraždu, se dočkala krátce po vydání knižní podoby i své audio verze. Audiokniha Všude kolem černý les je plná překvapení a nečekaných zvratů, které pramení z nevyřešených křivd studentských přátelství a lásek. Knižní verzi vydala začátkem května Leda a Audiotéka přichází s audioknihou, které propůjčila hlas Simona Postlerová.

Leonora je spisovatelka detektivek a žije sama spokojeně, až do té doby, než dostane pozvání na rozlučku se svobodou své dávné kamarádky z dětství. Háček je v tom, že svoji kamarádku skoro deset let neviděla. Hned v úvodu to nevěstí nic dobrého. Po dlouhém váhání přijme pozvání do domu na kraji lesa, v zemi nikoho, která samo o sobě nahání hrůzu. Co se děje v průběhu je také svým způsobem zvláštní a nepředpokládané. Podivný sled událostí a v posluchači tím pádem vzrůstá také napětí. V noci dojde k osudné události …

Příběh plný podivných situací a mezilidských vztahů, v nichž hraje hlavní roli nejen přátelství a dávná studentská láska, ale především manipulace a závist.. Co se stalo, kdo je mrtev a jak to vše bylo? Co je pravda a co všechno přinášejí myšlenky? To je ideální téma pro audioknihu, kdy jsou posluchači v očekávání k řešení příběhu a celé situace. „Kniha se mi četla ve zvláštním napětí, tak jak je v napětí napsaná. Měla jsem pocit, že jsem součástí příběhu, a na druhou stranu jsem cítila krásnou svobodu, že jak si to prožiju, tak to předám, vlastně kousek sebe. Moc mě práce těšila,“ řekla o audioknize její interpretka Simona Postlerová.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama