reklama

Vyhlášen další ročník Batist Nej sestřičky!

reklama

Letošní ročník Batist Nej sestřičky byl vyhlášen netradičním způsobem a to divadelním představením Manželské štěstí v Divadle na Perštýně. Na začátku promluvil generální ředitel Batist Medical Tomáš Mertlík a ředitel Královéhradecké lékárny Jaroslav Nádvorník. „Především oceňujeme práci zdravotních sestřiček, která je velmi důležitá v nemocnicích,“ dodali shodně.

Poté vystoupili ti, kteří přijali záštitu nad celou akcí místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková, hlavní sestra z Ministerstva zdravotnictví Mgr. Alice Strnadová, náměstek ministra zdravotnictví pro zdravotní pojištění Mudr. Tom Phillip, prezidentka České asociace sester Martina Šochmannová, Krajská radní pro zdravotnictví Královéhradeckého kraje Jana Třešňáková.

Došlo i k předání daru do rukou ředitele Hospice Anežky České Miroslava Wajsara. „Již osm let nám pomáháte, jsme za to nesmírně vděční“, který z rukou generálního ředitele Tomáše Mertlíka přijal šek na 20 000Kč. „Jsme rádi, že takové zařízení máme u nás v Červeném Kostelci a můžeme pomoci těm, kteří jsou důležití v oboru, beru to i jako naší povinnost,“ dodal Tomáš Mertlík.

Foto: Herminapress

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama