reklama

Nedvěd a Tothová: Zpěváci, kteří vás vždycky potěší

reklama

Znají se hodně dlouho. Jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček KAROLÍNA TOTHOVÁ a zpěvák JAN NEDVĚD si spolu i dnes občas zazpívají v kapele Bek Ofis. Jinak už se však oba soustředí spíš na sólovou kariéru.

Ona pomalu ale jistě končí hudební konzervatoř, on například moderuje úspěšný pořad jedné internetové televize Music Room.  I když se tedy převážně věnují sami sobě, pokud dojde ke spojení, stojí to za to. Ostatně, jako vždycky. Tentokrát se sešli k natočení coveru Stay with me od Sama Smithe. Jak se můžete sami přesvědčit, je to nářez!

Kdyby jste chtěli svůj zrak a sluch potěšit i dalšími povedenými kousky, můžete se mrknout na internetové kanály obou interpretů. Honzův najdete ZDE, Karolína se prezentuje ZDE. Oba mají samozřejmě i své profily na sociálních sítích a webové stránky. A jestli si chcete Tothovou poslechnout živě, máte šanci už tento čtvrtek. Představí se totiž v klubu La Loca se skupinou ISING. A už brzy se můžete těšit i single z dílny Michala Davida. Hitmaker si ji totiž před několika týdny vybral ke spolupráci.

Foto: Jan Svoboda, Filip Matušinský, archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama