reklama

Zlaté Časy jsou pokřtěny, skupina Purpur má našlápnuto!

reklama

Byla to podařená party. V pražském klubu La Loca se konal slavnostní křest prvního CD nedávno vzniklé skupiny Purpur. A už teď je jasné, že tihle lidé hudbu dělat dokáží. Dokonce na úrovni, která z nich velmi brzy může udělat hodně žádané zboží. 

Na slavnostním křtu, kterého se účastnili například i Dana Morávková, Hana Čížková, rapper Lippo, Jaro Smejkal a další známé tváře českého showbyznysu, to vypadalo jako v Hollywoodu. Blesky fotografů, nervozní novináři. V hlavní roli byla samozřejmě zpěvačka skupiny Yanna. Všichni chtěli získat ty nejlepší snímky a co nejlepší informace. Aby také ne. Název skupiny si dobře zapamatujte. O Purpuru v budoucnu nejspíš ještě hodně uslyšíme.

Jsme rádi, že CD Zlaté Časy bylo úspěšně pokřtěno. Na pódiu, kromě kmotrů, nemochli chybět ani ostatní členové kapely: Filip Musa Zangi (kapelník, bubeník), Yanna (zpěv), Karolína Tothová (vokál), Erika Fečová (vokál), Honza Peroutka (klávesy), Láďa Štefek (kytara), Nela Sasková (basa), Dj Rockstar a Imran Musa Zangi (perkuse). Purpur má texty výhradně v češtině a i my jim samozřejmě přejeme hodně úspěchů!

Foto: Purpur

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama