reklama

Workshopy naučí brašnářskému řemeslu

reklama

Ve středu 30. ledna a v úterý 12. února proběhnou přímo v dílně Brašnářství Tlustý a spol. v Praze 10 další řemeslné workshopy. Tentokrát jsou určeny pro všechny, kdo si chtějí vyrobit kvalitní kožený opasek nebo sestavit dámskou kabelku.

Stát se na pár hodin designérkou a sestavit si vlastníma rukama koženou kabelku mají příležitost účastnice workshopu, který proběhne koncem ledna v brašnářské dílně v pražských Vršovicích.„Na kreativním workshopu si účastnice pod vedením módní designérky Moniky Lepschy během dvou hodin sestaví svou vlastní MONI stavebnici – z předpřipravených kožených dílců si pomocí tkanic sestaví kabelku a navrhnou originální dekoraci.Účastnice si osahají všemožné materiály a vyzkouší si několik odvětví rukodělných prací,“pozval na první z workshopů Ivan Petrův, ředitel Brašnářství Tlustý a spol.

Druhý z workshopů je určen pro všechny, kdo si chtějí vyrobit vlastní dvojitý opasek na míru. Pod vedením zkušeného brašnáře Adama Máčela vstoupí do světa řemesel a sami poznají, jaké to je udělat si kvalitní věc vlastníma rukama.„I bez předchozích zkušeností si každý z účastníků workshopu odnese prvotřídní opasek s kvalitní nerezovou sponou. Během tří hodin projde všechny operace a sáhne si na stroje, které se v brašnářské dílně používají. Návštěvníci obou workshopů se mohou těšit i na občerstvení a pohodovou kreativní atmosféru přímo v naší dílně,“řekl Ivan Petrův.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama