reklama

Začíná období čtyřicetidenního půstu – zbavte tělo všech škodlivin

reklama

Popeleční středa letos připadá na 10. února. V tento den také začíná čtyřicetidenní postní období před Velikonocemi, které je skvělé využít jako možnost jarní očisty organismu. Je to ideální čas připravit tělo na příchod jara a zbavit se tak veškerých škodlivin, které se přes zimu v těle nastřádaly.

Odřeknutí si dobrého jídla, pití a zábavy by nemělo být cílem, ale prostředkem. Zima už je dlouhá a do jara ještě daleko, a tady je ideální čas již čekat na první sluneční paprsky s kompletně očištěným tělem. Negativních vlivů, které nepůsobí dobře na náš organismus, je bohužel nepřeberné množství. S těmito vlivy se denně setkává velká většina z nás a některým z nich nemáme vůbec možnost se vyhnout. Následky na sobě okamžitě pociťujeme. Patří mezi ně únava, špatné trávení, bolesti hlavy, nezdravě vypadající pleť, slabá imunita a především organismus plný toxických látek. Pro nikoho by proto nemělo být cizí pravidelné pročišťování organismu. Poradíme vám, jak na zimní detox, díky kterému odbouráte únavu, nastartujete organismus a jaro přivítáte zdraví a svěží.

GREPY

Grepy jsou bohaté na vitamín C, A, B1, B2, B6, kyselinu listovou, hořčík, draslík a fosfor. Díky své hořkosti povzbuzují chuť k jídlu a trávení, enzymy zase látkovou výměnu. Grepová semínka likvidují bacily, jelikož vykazují silné antibiotické účinky. Švýcarská společnost Herb-pharma AG přináší zázračnou sílu grapefruitu v unikátním přípravku Citrovital. Citrovital je velice účinný přípravek obsahující výtažek z grapefruitových jadérek, díky nimž má antioxidační a antimikrobiální účinky. Jeho použití je v období hrozících chřipek optimální. Výtažek z jadérek grapefruitu obsahuje látky zvané bioflavonoidy. U této látky jsou prokázány silné účinky zabraňující množení bakterií, virů a plísní. Tyto přírodní flavonoidy ulehčují trávení, očišťují organismus, posilují odolnost, pomáhají předcházet nachlazení, zlepšují krevní oběh a zvyšují odolnost sliznic. Citrovital přirozeně zvyšuje vitalitu a obranyschopnost organismu. Na výběr máte dvě varianty: Citrovital kapky jsou k dostání v lékárnách za doporučenou cenu 148,- Kč, v balení 25 ml a nebo Citrovital kapsle za doporučenou cenu 181,- Kč, 30 kapslí.

ALOE VERA

Aloe vera je všeobecně uznávaný expert na pročištění organismu. Rostlina Aloe Vera je jedinečným a celosvětově osvědčeným přírodním prostředkem pro účinnou detoxikaci organismu. Obsahuje více jak 200 různorodých, ve vyvážených poměrech zastoupených, vysoce účinných aktivních přírodních složek, které mají vynikající detoxikační vlastnosti. Samotný proces detoxikace – čištění organismu s pomocí Aloe Vera můžeme pozorovat téměř okamžitě. Účinné látky Aloe Vera pomáhají podporovat trávení a příznivě působí na funkci střevního systému. Přispívají ke správné funkci střev, což přispívá k pravidelnému vyprazdňování. Díky svým vlastnostem podporují redukci hladiny cukru v krvi. Aktivně na sebe váží jedovaté látky, které se hromadí v trávicím traktu a tím přispívají k detoxikaci organismu. Svým antioxidačním účinkem jsou prostředkem pro omezení tvorby volných kyslíkových radikálů, jako jedné z hlavních příčin procesu stárnutí. Přispívají k přirozené obranyschopnosti. Švýcarská společnost Herb-pharma AG přináší produkty, které jsou na detoxikaci organismu velice vhodné. Záleží na vás, kterou z variant si vyberete. Ať jste příznivci tablet, nebo tekuté formy Aloe Vera, vždy budete spokojeni. ALOE VERA kapsle jsou k dostání v balení 30 ks za 213,- Kč. ALOE VERA juice je k sehnání v lékárnách či na internetu, v balení 500 ml za doporučenou cenu 138,- Kč.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama