reklama

Zajeďte si na Dolní Moravu pořídit zimní fotku do soutěže a hrajte o ceny v hodnotě 70 000 korun!

reklama

Využijte ideálních sněhových podmínek na Dolní Moravě a naplánujte si ještě alespoň jeden prodloužený víkend na horách. V létě si pak o sjezdovkách s čerstvým prašanem, snowparku s vychytanými překážkami, zábavné funline a adrenalinové crossové trati můžete nechat jen zdát. Stejně tak o Adventure Nights, o které letos nesmíte přijít, ať už jste loni jednu z deseti shows viděli nebo ne. Ty letošní jsou totiž ještě nadupanější než loni. Večírky na sněhu jsou ještě bohatší o další uchvacující exhibice a vizuální efekty.

Sobotním večerům s Adventure Nights předchází ještě nabitý celodenní program se soutěžemi o nejrůznější ceny, iglú barem a grilováním. Bavit se tedy budete vy i děti. A pak se můžete přesunout do Aprés Ski U Slona, kde probíhají happy hours na vybrané drinky. Využít můžete také svoz autobusem přímo k Wellness hotelu Vista, před kterým show probíhá. Můžete se přijet podívat i na lyžařské závody pro veřejnost, startovat můžete vy nebo klidně děti. Vyzkoušet si můžete i jízdu rolbou Pisten Bully nebo vyrazit s partou na večerní sáňkování. Akcí se v průběhu roku pořádá nepřeberně, určitě se před odjezdem podívejte na kalendář akcí na webu, ať o něco nepřijdete.

Aktuálně třeba probíhá fotosoutěž o ceny v hodnotě 70 000 korun. Vyhrát můžete pobyt ve Wellness hotelu Vista, v penzionu Terezka, jízdy na bobové dráze, vstupenky na Stezku v oblacích, dárkové poukázky a další krásné ceny. Stačí poslat vaši nejhezčí zimní fotku, která nějakým způsobem souvisí se Stezkou v oblacích. Fotku pošlete na mail soutez@dolnimorava.cz, do Facebookové zprávy Stezky v oblacích nebo ji označte hashtagem #soutezskywalk. Každý soutěžící může poslat jen jednu fotku. Soutěž trvá až do 30. dubna.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama