reklama

Hurá do kina! Co celebrita, to milovník filmů

reklama

Slavnostní premiéra rodinného snímku LEGO® Batman film přilákala do kina spoustu diváků. Mezi rozdováděnými dětmi se našla i řada známých osobností, které si užívali rodičovské povinnosti naplno. Pražský IMAX navštívila i herečka Míša Maurerová, která si užila premiéru se svými dětmi a maminkou.

Svoji rodinu vzal do kina také herec Jan Révai, moderátor a dabér Dalibor Gondík, moderátor a herec Bořek Slezáček, moderátorka Kristina Kloubková, modelka Iveta Vítová, režisér Jiří Vejdělek nebo herec Adam Kraus. V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film „LEGO® příběh“ stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu, postava LEGO Batman. K premiéře tohoto filmu přichystalo kino IMAX pro všechny i zábavný doprovodný program, a tak se celé sobotní poledne neslo v duchu malých Batmanů a rodinné zábavy.

Víkendovou akci pojali mnozí slavní rodiče i jako dárek svým ratolestem za pololetní vysvědčení. Oblíbená herečka Míša Maurerová zřejmě stále nemá partnera, jelikož na premiéru dorazila v doprovodu svých dětí a maminky. Herec Jan Révai přišel v doprovodu své krásné manželky a dvou malých synů, kteří jako by mu z oka vypadli. Užít si rodinný film vyrazily i moderátorka Kristina Kloubková a modelka Iveta Vítová, obě dámy v doprovodu svých malých ratolestí. Zábavný den si užili také tatínkové Bořek Slezáček, Jiří Vejdělek nebo Adam Kraus. Dalibor Gondík na premiéře jen zářil, vyrazil totiž do kina s omladinou. Jeho dospělý syn Theodor si s sebou vzal rovnou dvě slečny!

Snímek LEGO® Batman film můžete navštívit v multiplexech Cinema City od 9. února 2017. Pokud si však chcete vychutnat tento filmový zážitek v té nejlepší kvalitě a na největším plátně v České republice, navštivte kino IMAX.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama