reklama

Zamilujte se do šperků Ponte Vecchio!

reklama

Šperky Ponte Vecchio představují další klenotnickou delikatesu. Jejich bohaté zdobení a smyslné linie si zamilujete na první pohled.

Úspěch šperků z Florencie s příznačným názvem Ponte Vecchio Gioielli vychází z dlouhé tradice řemesla a zkušeností místních zlatníků. Šperky jsou vyráběny ručně ze žlutého a bílého zlata nebo platiny a často jsou zdobeny brilianty.  První kolekce spatřila světlo světa teprve před 35 lety a dnes se tyto půvabné klenoty těší ohlasu po celém světě. Nově je do své rodiny přijalo také klenotnictví a hodinářství Altman a vy si tak můžete prohlédnout a vyzkoušet ty nejzajímavější kousky v pražské prodejně na Václavském náměstí 28 ve Stýblově pasáži. Čím dál tím více populární šperky nesou své jméno po slavném mostu Ponte Vecchio ve Florencii, hlavním městě Toskánska. Každý šperk je jedinečnou kombinací brilance, čistoty a projevuje svůj smysl pro detail. A každý jednotlivý šperk je ručně vyráběn zručnými italskými zlatníky přímo ve Florencii.

VE JMÉNU AMETYSTU

Ametyst je ve šperkařství používán již od starověku. Býval používán jako talisman, jenž umí člověka nabít energií. Manifestuje duševní sílu a čistotu. Pro svou nezaměnitelnou barvu patří mezi oblíbené polodrahokamy dnešních klenotníků. Svým neodolatelným půvabem si získal srdce nejedné dámy.

 

  • cena prstenu – 180 000 kč
  • cena náušnic – 222 290 kč
  • materiál – 18 KT zlato, brilianty, ametyst

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama