reklama

Pořiďte si svého leoparda!

reklama

Je čas vyrazit na lov nejaktuálnějšího looku sezony. Tím jsou zvířecí potisky a vzory. Pokud jste ještě nesebrali odvahu ozvláštnit svůj šatník nějakým tím leopardím kouskem, máte nejlepší příležitost se „pochlapit“ a vyrazit na nákupy. S halenkou s leopardím potiskem, umělým kožíškem nebo se svetrem se vzorem geparda nemůžete udělat chybu.   

Svetr Gate
– Dámský svetr s leopardím vzorem je zástupcem aktuálního trendu zvířecích potisků a vzorů v ležérní módě. Černé lemy dělají ze svetříku snadno kombinovatelný kousek. Chcete-li docílit elegantního looku, kombinujte s černou sukní nebo kalhotami. Odlehčeného městkého stylu docílíte s džínami v boyfriend střihu. Cena 398 Kč.

Podprsenka Gate
– Sexy model se zvířecím potiskem. Tuto podprsenku nemusíte nosit pouze pod tričkem, ale skvěle se hodí i jako rafinovaný model na večírek. Retro podprsenky výborně ladí s čímkoli s vysokým pasem. Sáhněte po kalhotách z lehkého materiálu nebo krátké sukni do áčka. Nezapomeňte doladit krátkou bundičkou pro sexy look nebo parkou pro více ležérní outfit. Cena 228 Kč.

Šaty Gate – Černé elegantní šaty v jednoduchém střihu ozvláštňují detaily v leopardím potisku. Jednoduchý střih je sám o sobě velice slušivý, šaty můžete však doplnit i úzkým páskem a krátkým svetříkem pro zdůraznění ženské linie. Cena 498 Kč.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama