reklama

Buďte jako Beyoncé!

reklama

Ve stejnou chvíli, kdy rozjíždí své velmi očekávané světové turné The Mrs. Carter Show World Tour, první koncertní turné po téměř čtyřech letech, nabízí Beyoncé svým fanouškům unikátní způsob, jak si mohou připomenout historii její cesty.  Limitovaná edice The Mrs. Carter Show World Tour je jedinečnou vůní vytvořenou speciálně pro tuto příležitost. 

Tato ženská, ovocně květinová vůně byla vytvořena ve spolupráci s parfumérem Clementem Gavarry ze společnosti International Flavors & Fragrance. Vůně okouzluje smysly lahodnými horními nótami, v nichž se mísí mangostana lahodná a dužina z acai spolu s nádechem pikantního pepře. V srdci rozkvétá bohatá kytice z exotické a romantické orchideje Brassia Edua Loo, lístků fialky a indického jasmínu sambakového. Okouzlující aroma doplňují smyslné akordy vanilky z Madagaskaru, bohatého santalového dřeva z Austrálie a vetiveru z Indonésie. Výsledkem je úchvatná vůně plná aromatických nót.

Balení

Skleněný flakon, jenž svým tvarem představuje ódu na ženské křivky, v sobě propojuje tyrkysovou a zlatou barvu, které směrem k vrcholu hrdla zesilují.  Dlouhé štíhlé hrdlo září na výrazném základu a je zdůrazněno elegantním zlatým prstencem s nápisem jména zpěvačky. Sofistikovaná krabička plane se stejnou jemnou vášní jako flakon. Matná tyrkysová barva je zdobena embosovaným zlatým logem oslavujícím exkluzivní spojení vůně a turné Beyoncé.

Vůně

Limitovaná edice vůní Beyoncé Heat The Mrs. Carter Show World Tour bude uvedena na trh v říjnu 2013. Je to čtvrtá vůně v oceňované rodině vůni Beyoncé Heat. První z nich byla poprvé představena veřejnosti v únoru 2010.

  • Eau de Parfum 30ml – 440 Kč
  • Eau de Parfum 100ml – 900 Kč

 

O světovém turné The Mrs. Carter Show World Tour

Světové turné The Mrs. Carter Show World Tour je plánováno na téměř celý rok. Odstartovalo v Evropě 15. dubna 2013 více než 20 plánovanými termíny, včetně šesti vystoupení v O2 v Londýně. Cesta po severní Americe začala 28.6.2013 a skončila v Barclay Center v Brooklynu. V Latinské Americe navštíví Beyoncé 27. září 2013 největší světový hudební festival „Rock in Rio“ v Rio de Janeiro v Brazilii. Svou show ukáže také v Austrálii a Asii.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama