reklama

Objevte vůni Itálie!

reklama

Představujeme Classico, novou vůni pro muže od Tonino Lamborghini. Chcete okusit italský způsob života? Zažijte dokonalé vyjádření středomořské sofistikovanosti díky Classico, nové vůni pro muže od Tonino Lamborghini.

Svůdně přitažlivá vůně Classico vystihuje a oslavuje původ značky Tonino Lamborghini. Hluboce zakořeněná ve svém italském dědictví, tato kultovní značka ztělesňuje sebejistý italský styl a nespoutanou vášeň. Je to vůně hrdého, sebevědomého a uvolněného muže, který si užívá všechny radosti života a nemusí nic dokazovat. Classico zachycuje podstatu Itálie.

Současná klasika 

Mnohostranná dřevitá orientální vůně Classico zosobňuje asertivní mužnost a nenucenou eleganci italských mužů. Vůně se otevírá povzbuzující dávkou stylové svěžesti s šumivým koktejlem pikantního italského citronu, šťavnaté mučenky a troufalého kardamomu. V nezapomenutelném aromatickém srdci je chladivá levandule posílena směsí osobité bazalky a špetkou šalvěje pro vytvoření odvážného mužného podpisu. Základ dodává provokativní smyslnost – příjemné tonka boby kontrastují se sofistikovaným benzoinem a mužnou silou jantarového dřeva přinášejíce vůni ležérní rozměr. Svůdná a trochu drzá, tato charismatická vůně je stejně podmanivá jako muž, který ji nosí.

Klasický italský styl

Inspirováno klasickým italským designem, balení vůně Classico je vrcholně elegantní. Doplňujíce ostatní vůně kolekce, Classico představuje legendární motiv býka chystajícího se k boji jako symbol výrazné mužnosti, tentokrát v kombinaci s typickými barvami Itálie: zelenou, bílou a červenou.

Mnohostranné kouřově černé sklo flakonu toaletní vody vytváří elegantní tvar, který je nekompromisně mužný. Přední strana flakonu je zdobena stříbrným štítem Tonino Lamborghini, v němž je zobrazen býk chystající se k boji. Okraj štítu je lemován národními barvami, které dotvářejí dokonalý italský vzhled. Flakon je ukryt v elegantní plechovce, která – stejně jako je tomu u ostatních vůní Tonino Lamborghini – přebírá barevné ladění flakonu.  Classico se připojuje ke kolekci vůní Tonino Lamborghini, která je tvořena vůněmi Sportivo, Prestigio, Intenso, a Mitico. Každá vůně odráží mužský rys: výkon, styl, vášeň, ocenění luxusu a – nyní –  italské dědictví.

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama