reklama

Zásnuby jedině u Tiffanyho

reklama

Pro nadcházející jarní období představujeme Tiffanyho legendární kolekci zásnubních prstenů. S jarem rozkvétá i láska, a pro všechny zamilované má Tiffany ty nejkrásnější zásnubní prsteny zdobené oslnivou září nejjasnějších diamantů, které lze na světě vůbec najít. Pro ty, kteří chtějí udělat opravdu romantické gesto, toho má Tiffany ale mnohem víc…

Značka Tiffany je celosvětovým symbolem pravé lásky, nadčasové krásy a nejvyšší kvality. Romantice se u Tiffanyho meze nekladou, a proto jsou obchody Tiffany & Co. vyhledávány i jako dokonalé místo pro zásnuby. Tuto možnost poskytuje i pražský obchod v Pařížské ulici, kde je možné domluvit originální zasnoubení i opravdovou „snídani u Tiffanyho“. Dokonalý prsten si můžete vybrat nejen v obchodě, ale můžete si ho sestavit na webových stránkách tiffany.com přesně podle vašeho přání. Vyzkoušet ho pak můžete i virtuálně pomocí aplikace Tiffany Ring Finder přímo na své ruce. V tého aplikaci zjistíte i velikost, což se může hodit hlavně pánům, kteří chtějí svoji lásku překvapit. Zásnubní prsten v podobě, jak jej dnes známe, je dílem geniálního klenotníka přezdívaného „Král diamantů“, Charlese Lewise Tiffanyho. Jeho posedlost absolutní dokonalostí přinesla ty nejkrásnější diamanty a v roce 1886 představil světu legendární zásnubní prsten „Tiffany Setting“, který se stal nejvyhledávanějším symbolem pravé lásky a nejoblíbenějším zásnubním prstenem všech dob.

Nejvyšší kvalita

Tiffanyho diamanty jsou označovány jako nejlepší diamanty světa, protože Tiffany používá nejpřísnější kritéria na kvalitu kamenů a akceptuje méně než 2% diamantů určených pro klenotnický průmysl. Při broušení diamantů klade Tiffany největší důraz na jejich třpyt, což je hlavním důvodem pro jejich intenzivní záři a dech beroucí lesk. Díky extrémní přesnosti brusu se tvoří oslnivá hra světel s maximálním rozptylem a třpytem. Každý diamantový solitér je doprovázen Tiffanyho diamantovým certifikátem, který dokladuje prvotřídní kvalitu kamene a potvrzuje doživotní servis a záruku. Každý prsten je ukrytý v tyrkysově modré krabičce s bílou stuhou, jež se stala ikonou stylu a luxusu, a symbolem nezapomenutelných okamžiků plných lásky a očekávání… i pouhý pohled na ni dokáže rozbušit srdce žen po celém světě.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama