reklama

Zdeněk Troška: Peklo si děláme sami!

reklama

V hodně dobrém rozmaru byl Zdeněk Troška po včerejší premiéře pohádky Čertoviny, kterou dal do kupy se scénáristou Markem Kališem a také ji režíroval. Velká sláva proběhla nejen v multikině Slovanský dům, kde se příběh promítal a byl ve všech sálech odměněn zaslouženým potleskem, ale i na následné party v klubu Mish Mash.

„Je to pohádka o čertech, Luciperovi, lidských kladech a záporech a samozřejmě lásce. Pozor ovšem, peklo u mě nebude nikdy děsem. Oba čerti, Jakub Prachař a Dominick Benedikt jsou vpodstatě správní kluci a žádní ničemové. Já peklem rozhodně neděsím, to si děláme sami mezi sebou. Ti špatní čerti, mám pocit, se už přestěhovali na zem a o těch kladných pekelnících jsou naše Čertoviny,“ naznačil děj režisér.

A aby potvrdil, že k čertům má opravdu skutečně dobrý vztah pozval si své oblíbené pekelníky do Mish Mashe, nechal se s nimi zvěčnit a také, jako pekelný šéf zasedl za jejich asistence na pekelný trůn.

„Když člověk nedělá křivárny nemusí se pekla obávat. Já osobně jsem měl a mám čerty rád a mezi námi, víc si dokáží mnohdy ublížit lidé, než tyhle bytosti,“ doplnil Troška a přiťukl si pivem s jedním z chlupatých kamarádů.

„Ano, pivo se v pekle popíjet může, dokonce je doporučováno. Je to nejen ďábelský ale především i prospěšný nápoj. Dobrou náladu a kondici si musí utužovat i pohádkové bytosti. Takže na zdraví,“ dodal Zdeněk Troška, usrkl pěnivého moku a šel se bavit s kolegy a kamarády, kteří se zúčastnili natáčení nové filmové pohádky Čertoviny.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama