reklama

Zpěvačka Barbora Mottlová si konečně splnila svůj sen

reklama

Co se to stalo? České hvězdy se na den zřekly svého povolání a staly se z nich prodavači v rychlém občerstvení. Mohli jste tak za pultem potkat například modelky Lucii Křížkovou či Jitku Nováčkovou, jak obsluhují za pultem. Jako jedna z obsluhujících byla i zpěvačka a herečka Bára Mottlovou, která se do role obsluhující ráda vžila a zakáznici z ní byli nadšení.

Bára si vždycky chtěla takovouto práci vyzkoušet. „Vlastně se mi splnil sen,“ popisuje nadšeně Mottlová, která dokonce udělala i cheeseburger a sama si ho snědla. Do celosvětové charitativní akce s názvem McHappy Day se přidaly známé české tváře, aby pomohly postavit první ubytovací zařízení typu Ronald McDonald House Charities u nás, a to pro rodiče dlouhodobě nemocných dětí v Motole. V plném nasazení jste mohli za pultem rychlého občertsvení zastihnout například herce Jiřího Mádla, modelku Terezu Budkovou, režiséra a herce Jakuba Koháka, herečku a zpěvačku Barboru Mottlovou, zpěváka a herce Romana Vojtka, herce Martina Písaříka, moderátora Martina Hrdinku, zpěvačku Šárku Markovou, herečku Michaelu Sejnovou, moderátorky Štěpánku Duchkovou a Emmu Smetanu, moderátorku a modelku Evu Čerešňákovou, tiskovou mluvčí FN Motol Pavlínu Dankovou nebo prezidentku Nadačního fondu Kapka naděje Vendulu PizingerovouSvým přístupem k životu se snažím nejen přijímat, co je mi dáno a dopřáno, ale dávat a pomáhat tam, kde je to potřeba,“ říká plná nadšení Eva Čerešňáková, která dlouhodobě podporuje několik charitativních akcí. To zase Barbora Mottlová si vždycky chtěla takovouto práci vyzkoušet.

Bylo překvapení 

Jednou ze zámých tváří, které se účastní pravidelně je právě herec a režisér Jakub Kohák. Zákazníky vždycky pokorně poprosím, vysvětlím o co jde a zadrhávám, takže jim se mě zželí. Tenhle trik zatím úspěšně funguje,“ prozradil svůj trik režisér a herec Jakub Kohák. „Velice si vážíme toho, že nám všichni s akcí pomáhají. Bez jejich účasti by McHappy Day nebyl tím výjimečným dnem, jakým má být. Přeci jen je to milé překvapení, když vás obslouží třeba Jakub Kohák k tomu přidá nějakou vtipnou historku či informaci o tom, jak se jako zákazník můžete do probíhající charitativní akce také zapojit,“ říká k úloze známých osobností za pultem Zuzana Svobodová, PR/Communications Director v McDonald´s ČR/SRDobročinnou akci, kdy výtěžek z prodeje samolepek „Pomocná ruka“ a polovina tržeb z prodeje hranolků z 19. 11. půjde na financování výstavby plánovaného Domu Ronalda McDonalda ve Fakultní nemocnici Motol v Praze. Ten bude sloužit jako dočasný domov pro rodinné příslušníky dlouhodobě hospitalizovaných dětí. Výstavbu domu můžete podpořit také koupí samolepek „Pomocná ruka“, které se budou prodávat ve všech restauracích McDonald’s do 10. prosince 2015.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama