reklama

Zpěvačka Lenny má spoustu práce před sebou, osobní život ale rozhodně nešidí

reklama

Letošní Hudební ceny Evropy 2 byly rozdány. Vítězství se dočkala kapela Mirai v kategoriích Domácí kapela, Videoklip roku i Domácí písnička. Objevem roku se pak stala zpěvačka Emma Drobná, Domácí zpěvačkou Lenny, Domácím zpěvákem Pavel Callta a Album roku získala kapela Chinaski.

Zábava pak pokračovala na afterparty v klubu Roxy, kde se předvedla oceněná kapela Chinaski v nové sestavě a jako host vystoupila i zpěvačka Lenny s kapelou Eddie Stoilow. Ta ještě večer vstřebávala emoce ze své výhry. „Ta cena pro mě znamená odměnu za mou práci a úsilí, které jsem do toho dala. Takže jsem moc ráda a je to příjemná událost,“ řekla Lenny, která má teď plné ruce práce.

„Šestého dubna vyjde nový singl, kterému teď věnuji pozornost a taky se soustředím na nové album a samozřejmě i na hraní, protože máme v létě spoustu festivalů,“ dodala zpěvačka. Přestože má toho teď nad hlavu, svůj osobní život rozhodně nešidí. „Hudba je nedílná součást mého života a dělám jí i ve volných chvílích, ale nedělím svůj čas tolik na pracovní a osobní. Spíš je to všechno zamíchané do sebe. Určitě chodím do kina s kamarády nebo jdu někam ven,“ tvrdí Lenny.

Akci přišly podpořit i některé známé osobnosti. Dorazila například Martina Pártlová, Veronika Arichteva s manželem Biserem Arichtevem, Adam Mišík a také moderátoři Evropy 2 Patrik Hezucký a Libor Bouček v doprovodu své přítelkyně Gabriely Bendové.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama