reklama

Zpěvák Jakub Ondra natočil videoklip k hitu Reasons to love you

reklama

Reasons to love you. Tak se jmenuje písnička, která zní v posledních týdnech doslova ze všech rádií. A ačkoliv se může kvůli dokonalé angličtině a stylu hudby zdát, že za tímto počinem stojí zahraniční interpret, není tomu tak. Autorem snad největšího hudebního hitu letošního roku je teprve 23 lety rodák z Prahy Jakub Ondra, který posledních sedm let strávil buskingem, což je výraz pro hraní na ulici. 

A právě na ulici potkal i svou múzu, pro kterou Reasons to love you napsal. “Byla to taková platonická láska k Italce, kterou jsem potkal v Lazise, když jsem hrál u Lago Di Garda. Je vtipné, že písničku vydal právě italský label,” prozradil Jakub, který tak připomněl, že za tímto hitem stojí renomované italské vydavatelství Time Records, které jej spojilo s italským tanečním projektem 2Choice.

Ačkoliv se mu i díky tomuto spojení nyní splnil sen dostat své písničky k co největšímu počtu posluchačů, s buskingem rozhodně přestat nehodlá. A to ani po své poslední zkušenosti, kdy byl ve Švýcarsku zatčen, o čemž své fanoušky informoval na svém instagramovém účtu, kde jeho každý krok sleduje na deset tisíc fanoušků.

A ačkoliv situace působila dost dramaticky, Jakub přiznává, že chyba byla i na jeho straně. “Mohl jsem si za to do jisté míry sám, protože jsem měl na pány policisty hloupé řeči a navíc jsem u sebe neměl pas. Ve Švýcarsku se s tím nemazlí,” říká Jakub, který ale počítá s tím, že do budoucna se bude muset své vášně na úkor kariéry vzdát.

Teď to ale nebude. “Letos bych chtěl jet do Číny. Rodiče asi trochu kroutí hlavou a mají strach, na druhou stranu mě mají rádi a podporují mě v tom, co dělám,” říká talentovaný zpěvák s tím, že zabránit by mu v tom mohla možná přítelkyně, vážný vztah se ale s jeho životním stylem zatím neslučuje. Tak alespoň se fanoušci zase mohou těšit na další pikantní zážitky přímo z první ruky. Jakub totiž o svých cestách pravidelně referuje právě na svém Instagramu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama