reklama

Buranská zakládá nadaci Stopa v srdci, Švantnerová slaví 2 roky výročí, bude svatba?

reklama

Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská dává dohromady kalendář pro nově založenou nadaci Stopa v srdci, jenž pomáhá ohroženým šelmám  na našem území. Fotilo se tedy v hlavní roli s půvabným kocourem jménem Blonďák.

Rys ostrovid jménem Blondýn, kterému  říkáme přátelsky prostě Blonďák, se tak pomazlil během dvou dnů s devíti krásnými modelkami a třemi frajery. Hýčkali si ho Gabriela Kratochvílová, Nikol Švantnerová, Simona Šimková, Lucie Kovandová, Gabriela Franková, Nikola Buranská,  Gabriela Bendová, Monika Leová, Andrea Kolářová, Tomáš Gardavský, Tomáš Materna a Jaro Smejkal „Rys Blondýn ze Zooparku Zájezd společně se svou adoptivní lidskou matkou a dvěma dalšími kamarády jezdí po celé republice i do zahraničí. Tahle čtveřice pořádá přednášky o ochraně velkých šelem u nás a slaví s nimi nevídané úspěchy. Po jedné z přednášek, které jsem se zúčastnila, jsem se rozhodla klukům v jejich snažení alespoň trochu pomoci. Pohled na upytlačené rysy doplněný povídáním o jejich neustálém pronásledováním člověkem se mi vryl hluboko pod kůži. Právě v tento okamžik u mě vznikla myšlenka na založení nadačního fondu, který bude financovat projekty věnující se ochraně rysů, vlků a medvědů v Evropě.Fotografie, které právě dáváme dohromady, půjdou do dražby, jejíž výdělek poputuje na konto právě vznikajícího nadačního fondu Stopa v srdci, „ říká Nikola Buranská.

Selfie s Blonďákem

Focení pro nadaci Nikoly Buranské Stopa v srdci proběhlo v jednom pražském ateliéru pod taktovkou fotografa Matěje Kasala. „Bylo to úžasný, škoda, že to byla jen taková chvilka. Hned bych si to zopakovala, i když chápu, že pro Blonďáka to muselo bejt náročný,“ říká Nikol Švantnerová. „S přítelem jsme spolu dva roky, slavili jsme teď výročí. Dostala jsem krásný prstýnek, ale zatím není zásubní. Časem uvidíme,“ směje se půvabná Nikol. Odvážný zpěvák Jaro Smejkal, který má velký smysl pro humor, se vrhl na Blonďáka, aby udělal selfie. Nebo se Blonďák vrhl na Jara? „Sázel jsem na bleskovou selfie, protože mám respekt ze zvířat. Netušil jsem, jak seriózně pojme fotku rys Blonďák, který se očividně chtěl vyfotit a aby se pojistil, že se na fotku vejde, skočil mi okolo krku a pevně sevřel. Sice mi rysa musel pomoci sundat ošetřovatel, ale za tu fotku to určitě stálo a neodnesl jsem si žádné šrámy. Blonďák je zkrátka kotě, které si chce hrát,“ směje se Jaro Smejkal. Jaro momentálně vydává společně s hudebním producentem Marcusem Tranem a rapperem Hi-Defem singl Believe.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama