reklama

Česká mincovna spouští spoření do zlata

reklama

Česká mincovna spustila unikátní spořící program Zlatý život. Formou pravidelného ukládání peněz do zlata online a bez poplatků získáte fyzické zlato, které si můžete nechat bezpečně uložit nebo zaslat do vlastních rukou. Spořit lze již od 500 Kč měsíčně na www.zlaty-zivot.cz.

  • Zlato bylo, je a bude
  • Uskladněte své zlato bezpečně a zdarma
  • Spořte pohodlně a bez poplatků online na zlaty-zivot.cz

Nový spořící portál Zlatý život České mincovny nabízí spoření do fyzického zlata, a to bez poplatků. Jedná se o investování postupným spořením zvolené měsíční částky do nákupu zlatých cihel nebo zlatých mincí České mincovny a renomovaných světových dodavatelů. „Zlato nejen bezpečně finance uloží, ale může je také zajímavě zhodnotit. Jen za posledních 10 let se investice do zlata zhodnotila o více než 50 %. Zlato dlouhodobě uchovává hodnotu, a hlavně nepodléhá inflaci,“ uvádí obchodní manažer České mincovny Petr Kejzar.

Spořit do zlata můžete již od částky 500 Kč měsíčně. „Na našem portálu také nabízíme možnost předem si zvolením výše měsíční spořící částky a délky jejího ukládání spočítat, jaké bude zhodnocení naspořených finančních prostředků při aktuálním vývoji ceny zlata na trhu,“ dodává Kejzar.

Spoření do zlata je osvobozeno od DPH a jeho zhodnocení nepodléhá dani z příjmu. Spoření České mincovny je také na rozdíl od všech ostatní spořících programů do zlata na českém trhu bez poplatků a nabízí atraktivní roční bonus 4,7 % při pravidelném spoření. Oproti virtuálnímu spoření si u investice do fyzického zlata lze na výsledek spoření sáhnout. Zlato si zákazníci mohou nechat poslat domů, nebo si jej bezplatně uložit v trezoru České mincovny. Naspořené zlato lze také kdykoliv v průběhu smlouvy prodat.

Online prostředí poskytuje jednoduchou kontrolu nad spořením a neustálý přehled o naspořené částce i produktech. Česká mincovna v tomto ohledu nabízí svým klientům i osobní poradenství.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama