reklama

Česká Miss má nového spolumajitele

reklama

Národní soutěž krásy Česká Miss oznámila nového spolumajitele. Tím je mezinárodní kosmetická firma Juliette Armand, která ve společnosti získala podíl. Toto oznámení si nenechala ujít sama prezidentka společnosti Juliette Armand, paní Ioulia Armagou, jež přiletěla do Prahy z Atén. V rámci tiskové konference v Prah Music Club & restaurant byl oznámen i termín a místo slavnostního finálového galavečera. Nová Česká Miss 2018 bude zvolena 2.června v multifunkční aréně Gong v Ostravě a kromě kontraktu s kosmetickou firmou ve výši 750 000 Kč, získá vítězka ceny za více jak jeden milion korun a bude reprezentovat Českou republiku na Miss Universe.

Pro Českou Miss je vstup mezinárodní kosmetické firmy Juliette Armand významným a strategickým krokem v rámci novodobého konceptu soutěže. Těší mě, že si oznámení této události nenechala ujít sama zakladatelka, spolumajitelka a zároveň prezidentka společnosti Juliette Armand, paní Ioulia Armagou. Řecká kosmetická firma má více jak 25-letou historii a působí ve 35 zemích světa. V Evropě, Asii, na středním východě i v Austrálii či Kanadě,“ uvedl předseda představenstva společnosti Miss Events Martin Ditmar.

Ioulia Armagou za Juliette Armand prohlásila: „Jsme potěšeni, že můžeme propojit naši kosmetickou firmu s tradiční a národní soutěží krásy Česká Miss, protože české modelky patří k nejkrásnějším na světě. Po prvním roce spolupráce, kdy byla naše společnost partnerem, jsme se rozhodli spolupráci rozšířit a vstoupit do projektu podílově. Zároveň jsme se domluvili na spolupráci s Martinem Ditmarem, který nám díky svým zkušenostem pomůže se vstupy na nové trhy a těšíme se na oboustranně úspěšnou spolupráci.“ Tiskovou konferenci k této významné události si nenechal ujít ani řecký velvyslanec v ČR, J.E. p. Efthymios EFTHYMIADES.

Před oznámením místa a termínu finálového galavečera bylo v rámci tiskové konference zavzpomínáno na finále České Miss 2017 a vítězky spolu s finalistkami vynesly šaty z finálové kolekce návrhářky Petry Pilařové. Následně bylo prozrazeno, že o nové České Miss 2018 se rozhodne 2.června v multifunkční aréně Gong v Ostravě.

Ostrava nebyla zvolena náhodou. Kromě toho, že je Gong velmi atraktivním místem, to má i svoji symboliku. Loni se národní soutěž krásy vracela po deseti letech do Brna, letos se vrací po dvaceti letech do Ostravy. Naposled tam byla Miss České republiky vyhlášena v roce 1998 Kateřina Stočesová. Zároveň byla Ostrava místem zrodu myšlenky soutěže krásy Miloše Zapletala a historicky první Miss ČR Ivana Christová byla zvolena právě v Ostravě,“ objasnila volbu místa konání finálového galavečera Eva Čerešňáková.

Oznámení novinek si nenechala ujít ani Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, fotograf Jakub Ludvík nebo mistryně světa v bikini fitness Timea Trajtelová. Castingová tour Hledá se Česká Miss skončila posledním castingem 17.března v Praze za účasti mnoha známých tváří, mezi kterými byly vítězky předchozích ročníků České Miss, například Lucie Hadašová, Hana Svobodová, Andrea Bezděková nebo úřadující Michaela Habáňová, dále také zpěvák Pavel Callta nebo Martin Maxa či moderátorka Štěpánka Duchková.

Ze všech castingů vzešlo 47 semifinalistek, z nichž pět dívek má více jak 180 cm, a všechny dívky budou bojovat 6.dubna v Praze, v Hotelu Augustine, o postup do finálové desítky. Finalistky pak čeká několik focení, soustředění v luxusní Ville Memories, dvoudenní kurz přežití s Outdoor Survival, workshopy a týdenní pobyt v Chorvatsku na jachtách společnosti Bemex a především finálový galavečer v ostravském Gongu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama