reklama

Chceš poznat české youtuberky? Tak s nimi vyraz na camp

reklama

Je ti mezi osmi a osmnácti lety, zajímáš se o módu a krásu? Baví tě sledovat české youtuberky a jsou pro tebe inspirací? Tak pokud ještě nemáš plány na léto, Beauty Camp na jihu Čech je pro tebe jasnou volbou!
Čeká te nějen spousta zábavy, ale také parádní workshopy s odborníky v oblasti krásy, zdraví, módy, stylingu, zdravé stravy, pohybové aktivity nebo focení portfolia fotografií a řada dalších. U toho všeho budou i přední české youtuberky Dominika Myslivcová a Carrie Kirsten, takže si můžete být všichni jisti, že o pořádnou porci legrace nebude nouze. „Moc se na to těším. Slibuji, že se nebudu jenom opalovat. Ale abych rozdělávala táborák, tak to po mě vážně nechtejte. Mohla bych si zlomit nehet,“ smála se růžová Barbie.
Prožít natřískané léto, poznat nové přátele, užít si koupačky, diskotéky, bojovky nebo společné focení či natáčení ještě nikdy nebylo tak jednoduché. To vše navíc v krásném resortu v přírodě. Přihlášky najdeš na www.beautycamp.cz nebo na info@lvmodels.cz, akční cena je momentálně 3999 korun.  Takže stačí vyplnit jednoduchou přihlášku a jde se na věc! Nebo se mrkni na facebookové stránky, případně zavolej na +420 774 431 196.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama