reklama

Chytrý náramek Honor Band 3 pro vaše sportovní léto

reklama

Léto je ideálním obdobím pro pohybové aktivity všeho druhu dle libosti. Během svého výkonu oceníte spolehlivého partnera, jakým je chytrý náramek Honor Band 3. Ten vám bude nejen říkat, jak si stojíte, ale bude vás také motivovat k lepším výkonům. Ať už běháte, chodíte plavat nebo se jen tak procházíte.

Když se vydáte běhat do parku kousek od svého domova, nebo na písečnou pláž na dovolené, Honor Band 3 vám bude s radostí asistovat. Díky zabudovanému senzoru na měření srdečního tepu bude ukazovat informace o vaší srdeční aktivitě. Díky technologii PPG, kterou k tomu využívá, je to dokonce jeden z nejpřesnějších náramků na trhu. A k čemu vám měření tepu je? Díky tomu, jak rychle vaše srdce bije, zjistíte, v jaké zóně srdečního tepu se nacházíte. V každé zóně se pak s vaším tělem děje něco jiného. V jedné budete hubnout, v další si pak budete zlepšovat fyzickou kondici nebo budete regenerovat. Rozdělení zón a další informace snadno naleznete na internetu. Režim běhu vám dále změří překonanou vzdálenost, čas i spálené kalorie.

Během každodenního nošení užijete krokoměr, který vám bude hlídat, kolik jste toho za den nachodili. Protože i to se počítá! Pokud máte navíc sedavé zaměstnání, oceníte, že vám náramek každou hodinu připomene, že je čas se protáhnout. Ale nebojte se, že bude dávat signál, i když bude třeba jen ležet na stole. Díky infračervenému senzoru náramek rozpozná, zda ho máte na ruce. Honor Band 3 je také vhodný pro plavání a lehké potápění. Je voděodolný až do hloubky 50 metrů. V režimu plavání vám náramek monitoruje uplavanou vzdálenost.

Dobrou zprávou je, že je na náramku možné nastavit automatické rozpoznávání aktivity, takže nebudete muset hlídat, zda jste zvolili správný režim monitoringu. Honor Band 3 také funguje jako chytrý náramek, takže umí pracovat s notifikacemi. Upozorní vás na příchozí hovory, zprávy nebo aktivní alarm. Pokud ho budete mít na ruce i přes noc, vzbudí vás příjemnými vibracemi. Mimochodem, tato novinka zvládne monitorovat i délku a kvalitu vašeho spánku. Pokud kvalita nebyla zrovna nejlepší, nabídne vám aplikace pár tipů na její zlepšení.

Pásek náramku je vyrobený z odolného termoplastického polyuretanu. Je pružný, ale zároveň pevný a odolný vůči oděru. Designové vlisování z něj navíc dělá i pěkný doplněk. Hezky vypadá také polykarbonové lesklé tělo náramku. To skrývá baterii s klasickou kapacitou 100 mAh, která při běžném použití vydrží nabitá až 30 dní. Doba nabíjení náramku je přitom pouhých 1,5 hodiny. Stačí tedy na chvíli nabít a celý měsíc nemusíte řešit, jestli je náramek připravený k akci. Hlavně, že jste připravení vy.

Nový chytrý náramek od Honoru je kompatibilní nejen s operačním systémem Android ve verzi 4.4 a výš, ale také s iOS 8.0 a jeho dalšími verzemi. S vaším telefonem ho propojíte pomocí bluetooth. Všechna data o aktivitách, nastavení a další záležitosti pak sledujete v aplikaci Huawei Wear. Honor Band 3 je k sehnání za 1829 Kč v klasické černé, výrazné oranžové nebo námořnicky modré barvě.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama