reklama

Dan Nekonečný musel odevzat pyrotechniku u vchodu

reklama

Tradiční ohnivou show chtěl předvést milovník žen a velvyslanec království rozkoší Dan Nekonečný při slavnostním otevření nového atraktivního zrcadlového labyrintu v líbeznickém Divadle kouzel. Se zlou se ale potázal. Mág a velký šéf kouzelnickobludišťského stánku Pavel Kožíšek mu to hned u vchodu zatrhnul a jedním ze svých triků ho obral o pyrotechniku, kterou byl „vystlán“.

„Je mi líto, ale nerad bych, aby tahle nová atrakce hned při otevření lehla popelem. Jinak ovšem si Dan a ostatní hosté mohou dělat skoro vše, co se jim zlíbí. Tak třeba se posadit na strop v antigravitační místnosti, zalevitovat si se stolečkem nad hlavou, rozmnožit se, ovšem v rámci dobrých mravů, v nekonečném prostoru tunelů zrcadlového bludiště a také si zakouzlit a naučit se trikům,“ vysvětlil Pavel Kožíšek.

A Dan Nekonečný bez reptání všechno hořlavé odložil a šel si vyzkoušet, jaké to je, když se člověk proleze po stropě. A jeho nadšení nebralo konce. Své počínání doprovázel výkřiky „Jsem Spider-Man, Spider- Man, a kdo je víc“. Když se dosyta vyřádil, neopomenul provětrat i svou roli svůdníka a snažil se okouzlit Kožíškovu asistentku Hanku Mašlíkovou. Tvrdě ovšem narazil.

„Jsem šťastně vdaná a vychovávám s manželem syna. Na nějaké zálety, i když jde o velvyslance království rozkoší mě neužije. Jo, provedu ho tady, ale pokud slíbí, že naše procházka bude bezdotyková,“ s úsměvem se ohradila vůči Danovu tokání Mašlíková. A procházka labyrinten byla, jak se ukázalo, dobrým nápadem. Netradičnímu páru se totiž podařilo z osidel bludiště vysvobodit syna Lukáše Langmajera, který se v nestřeženém okamžiku sám vydal na průzkum.

„Jsme kouzelnická rodina,“ prozradila Jana Adamcová na otevření nového zrcadlového labyrintu v Divadle kouzel. „Syna Daníka a teď hlavně dceru Jasmínku kouzla strašně baví. Shodou okolností jsme před pár dny byli všichni tři u Pavla Kožíška na jeho kouzelnickém kurzu.“ Na důkaz, že Jasmínka opravdu kouzlí, vyčarovala také okamžitě kytičku. Její půvabná maminka se prý neudržela a i ona doma svému slavnému manželovi režiséru Jiřímu Adamcovi večer kouzlila.

Bylo to prostě odpoledne, které si všichni užili. Kromě zmíněných se skvěle bavil i Jan Rosák s vnoučaty, Iveta Lutovská s dcerou Jasmínkou, Emilly Ann s maminkou Terezou Mátlovou a další a další a další….

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama