reklama

Tancuj jako Honza Onder – nové kurzy pod vedením známého tanečníka už od 20. února

reklama

Známý taneční mistr, choreograf a zkušený lektor Jan Onder naučí tančit nejen slavné osobnosti v televizní soutěži StarDance, ale i každého, kdo se přihlásí na jeho nové taneční kurzy! Kurzy Tancuj jako Honza Onder startují už 20. února v krásném prostředí Kulturního sálu pražského Hlavního nádraží. Skládají se z osmi úterních večerů v délce hodina a půl, od 19 hodin bude lekce pro začátečníky a od 20:30 pro mírně pokročilé.

Mé kurzy jsou určeny dospělým párům, které se chtějí kvalitně pobavit, zdravě se pohybovat a naučit se základům společenských tanců tak, aby na společenské akci zazářily,“ říká sám lektor Jan Onder. „Tanec rozvíjí tělesnou motoriku, je nejpřirozenějším sportovním pohybem a tudíž prevencí zdravotních obtíží plynoucích z nedostatku pohybu či jednostranné zátěže – typických problémů dnešní počítačové doby. Velkou výhodou je, že s tancem můžete začít kdykoliv.A navíc jde o krásně strávený čas s partnerem – spolupráce, zábava, sport, elegance, víno,“ dodává.

Jan Onder (1985, Loket) patří k nejlepším tanečníkům u nás, v minulosti často reprezentoval Českou republiku na zahraničních soutěžích. Do obecného povědomí však Honza vstoupil až svou účastí v televizní taneční show StarDance …když hvězdy tančí, korunovanou dvojnásobným vítězstvím (s Danou Batulkovou a Kateřinou Baďurovou).

Nyní chystá další řadu této soutěže, která se bude vysílat na podzim a ve které v minulých letech působil jako hlavní choreograf a odborný poradce. Po přízni odrostlejších diváků a především divaček si Honza definitivně získal i srdce těch nejmenších. Díky jeho pořadu Taneční hrátky s Honzou Onderem, který vysílá program ČT Déčko, se děti hravou a zábavnou formou v každém desetiminutovém díle naučí jeden jednoduchý tanec.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama