reklama

Speciální dětskou jógu v Centru Černý Most bude vyučovat herečka Petra Špindlerová

reklama

Všem dětem předškolního věku, které si chtějí protáhnout svá tělíčka, připravilo Centrum Černý Most pravidelné lekce jógy zdarma. První hodiny povede herečka Petra Špindlerová, známá mimo jiné ze seriálu Rodinná pouta. Józe se aktivně věnuje již řadu let, a to i z pozice lektorky.

Zvláštní váhu přikládá právě cvičení pro nejmenší. „Díky svým drahým ratolestem jsem objevila kouzlo dětského světa, měla jsem možnost jim více porozumět, a vytvořit tak speciální lekce, které je baví,“ říká absolventka několika odborných kurzů v Čechách i v zahraničí.

Prostřednictvím tohoto druhu cvičení se snaží i pomáhat. Se svým letitým kamarádem, bývalým fotbalovým reprezentantem, Václavem Němečkem založila Nadační fond Yoga Help, jehož cílem je dotovat speciální lekce potřebným. Centrum Černý Most zaplatí za každou odučenou hodinu příspěvek na pomoc diabetikům, seniorům, sociálně slabým, dětem s ADD, ADHD, autistům a dalším, kterým se Yoga Help věnuje.

První z lekcí pro děti proběhne 5. února, pravidelně se pak budou opakovat každé pondělí od 15:15 do 16:00 hod. v zálivu nad Food Courtem, vedle multikina CineStar. Z důvodu potřebné koncentrace je jednou z podmínek účasti, aby dítě vydrželo po dobu lekce samotné bez přítomnosti doprovodu. Svoji ratolest může přihlásit každý rodič registrovaný do věrnostního programu Centra Černý Most. Vzhledem k omezené kapacitě je třeba se před každou lekcí zapsat pomocí formuláře na Facebooku Centra Černý Most.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama