reklama

Finalistky České Miss mohly jít za odměnu do kina

reklama

Slavnostního uvedení filmu Strážci Galaxie Vol. 2 se v pražském kině IMAX zúčastnily i finalistky soutěže Česká Miss 2017. Pozvánkou do kina si je možná chtělo vedení udobřit po náročném kurzu přežití, které holky nedávno absolvovaly v drsné přírodě. Premiéru se svými dětmi navštívila také moderátorka Eva Decastelo a stejně tak i herečka Lucie Benešová nebo Bára Kodetová Šporclová. Záchranu galaxie si nemohl nechat ujít také herec Jakub Štáfek nebo tanečník Yemi A. D.

Na slavnostní premiéře filmu Strážci Galaxie Vol. 2 se rozhodně nikdo nenudil. Hosté se mohli před projekcí pokochat dokonalými kostýmy přítomných cosplayerů, které byly přesnými replikami Strážců Galaxie a poutali tak patřičnou pozornost. Tu jim však záhy ukradla desítka krásných finalistek letošního ročníku České Miss. Pro holky to byl odpočinkový večer na rozdíl od víkendu, který prožily nedávno, kdy musely absolvovat kurz přežití v drsné přírodě. Jméno další nové České Miss je zatím opředeno tajemstvím, pořadatelé totiž ještě ani nezveřejnili datum konání finálního klání.

Na pokračování příběhu oblíbených hrdinů, kteří chrání galaxii, vzala své děti herečka Lucie Benešová. Strávit příjemný večer se svými ratolestmi se rozhodla i herečka a moderátorka Eva Decastelo. Její dvě děti Michael a Zuzana se ve své mamince vidí a chtějí být samozřejmě jako ona. Pózování před fotografy po vzoru Evy tak již zvládají na jedničku. Tanečník Yemi A. D. dorazil na premiéru s velkým zpožděním, a tak si musel svého manžela, který ho netrpělivě očekával, najít až v přítmí sálu.

Pokračování oblíbeného filmu Strážci Galaxie se již podle prvních recenzí těší velmi vysokému hodnocení! Nenechte si ujít tento snímek, který je nabitý vtipem a neskutečnými 3D efekty! Film s názvem Strážci Galaxie Vol. 2 můžete navštívit ve všech multiplexech Cinema City, kině IMAX a 4DX od 4. května 2017. Více informací naleznete na www.cinemacity.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama