reklama

Hadí jed jako nová složka jihokorejské kosmetiky

reklama

Kosmetická značka MISSHA, která nedávno vstoupila na český trh, přichází s novou řadou kosmetických přípravků Prime 24K Gold Syn-Ake. Obsahuje peptid izolovaný z jedu asijského chrámového chřestýše a 24 karátové zlato. Tyto přípravky zvýší napětí obličejových svalů a vylepší vzhled hlubokých i jemných vrásek.

MISSHA Prime 24K Gold Syn-Ake Cream

Prémiový vyživující krém s obsahem hadího séra a 24K zlata je jasnou volbou pro ženy, které o sebe pečují. Peptid Syn-Ake izolovaný z jedu asijského chrámového chřestýše má prokazatelné účinky na redukci vrásek. Díky tomuto jedinečnému složení dojde ke zlepšení stavu pokožky, která bude krásně vypnutá a plná živin. Doporučená cena: 1 162 Kč (50ml).

MISSHA Prime 24K Gold Syn-Ake Serum

Toto revoluční vyživující sérum se jednoduše aplikuje a okamžitě proniká do pokožky a nadzvedne její základy. Peptid izolovaný z jedu asijského chrámového chřestýše má prokazatelné účinky na redukci vrásek. Hned po aplikaci se zvýší napětí obličejových svalů. Obsahuje 2% peptidu Syn-Ake a 2000 mikrogramů pravého 24 karátového zlata. Doporučená cena: 1 065 Kč (40ml).

MISSHA Prime 24K Gold Syn-Ake Filler

Prémiový vyživující filler obsahující peptid Syn-Ake izolovaný z jedu asijského chrámového chřestýše a 24 karátové zlato má průkazné účinky na redukci vrásek, dodá pleti živiny a vypne povadlou pleť. Hned po aplikaci se zvýší napětí obličejových svalů a tím se vylepší vzhled viditelných vrásek. Díky své jedinečné textuře se filler aplikuje jednoduše a skvěle se vstřebává. Díky vysoké afinitě k pokožce se aktivní složky vstřebávají ihned a působí efektivněji. Obsahuje 5% Syn-Ake a 1 000 mikrogramů pravého 24 karátového zlata. Doporučená cena: 581 Kč (11ml).

MISSHA Prime 24K Gold Syn-Ake Hydro Gel Mask

Revoluční gelová maska s peptidem jedu z chrámového chřestýše s čistým 24 karátovým zlatem pomáhá zpevnit povadlou, unavenou a nezdravou pleť. Maska se nechává působit 20 až 40 minut a poté se smývá. Zanechává pleť pevnou, dobře vyživenou, zregenerovanou a omlazenou.  Doporučená cena: 145 Kč (28g).

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama