reklama

Připravte se na svatební noc s novou kolekcí prádla

reklama

 Váš velký den se blíží a je důležité se zamyslet i nad výběrem spodního prádla. Francouzská značka ETAM uvádí na český trh kolekci svatebního spodního prádla, kterým svého vyvoleného zaručeně překvapíte a okouzlíte.

Svatba je výjimečná událost, kterou byste si měli navždy pamatovat. Sháníte šaty, boty, šperky, řešíte účes, ale nezapomněla jste na spodní prádlo? Návrháři francouzské značky ETAM mysleli i na tento – pro okolí neviditelný – prvek oblečení. Doporučená cena za podprsenku: 899 Kč. Doporučená cena za kalhotky: 429 Kč.

Satén, krajka a mašličky jsou romantické a cudné – právě taková by nevěsta měla být. Doporučená cena za podprsenku: 749 Kč. Doporučená cena za podvazky: 629 Kč. Doporučená cena za kalhotky: 429 Kč.

Bílá saténová košilka je něžná jako pro vílu. Pro moderní nevěsty je zde varianta tílka a spodních kalhotek, které vašemu partnerovi připomenou, že jste na radnici řekla „ano“. Doporučená cena za noční košilku: 499 Kč. Doporučená cena za kalhotky: 379 Kč. Doporučená cena za tílko: 429 Kč.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama