reklama

Herec populárního seriálu má kvůli marihuaně opletačky se zákonem. A není to poprvé!

reklama

Jako by mu to jednou nestačilo! Svůj pozitivní vztah k marihuaně demonstroval na obrazovkách už před lety a teď se stal dokonce jejím pěstitelem! Řeč je o herci Jiřím Panznerovi, který se do povědomí diváků zapsal coby problémový Eddie Rambousek z nekonečného seriálu Ulice.

Nyní dostal další seriálovou příležitost, ale ani tentokrát si reputaci nenapravil. V prvním českém internetovém thrilleru Pěstírna získal roli ještě většího průšviháře, který na hranici zákona nebalancuje, ale rovnou ji jako zahradník v ilegální pěstírně konopí překračuje. O tom, že jeho kroky nezůstanou bez následku, se můžete přesvědčit na internetové televizi Stream.cz.

Když Jiřího Panznera oslovil Andy Fehu s tím, zda by si zahrál v připravovaném seriálu z prostředí ilegální pěstírny marihuany, neváhal ani minutu. Důvodem byla předchozí spolupráce na režisérově celovečerním filmu Nenasytná Tiffany, kterým debutoval na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech a za který si vysloužil nejednu pozitivní kritiku. „Není to téma, kterým bych se někdy dřív zabýval, ale je dobře, že se o něm točí. Navíc roli záporáka v Pěstírně jsem si vyloženě užil. Hrát odpudivou a zlou postavu je fajn. Člověk ventiluje to špatné v sobě a nikomu to neublíží, protože je to jen před kamerou,“ říká čtyřiatřicetiletý herec, který záporného hrdinu ztvárnil
i v nekonečném seriálu Ulice.

Natáčení klaustrofobního thrilleru vyprávějícího příběh pětice lidí, kteří jsou nuceni existovat v uzavřeném prostoru, mělo ale k pouhé simulaci před kamerou daleko. Probíhalo totiž ve funkční pěstírně osazené dvanácti sty rostlinami technického konopí, ve které byla vlhkost a špína všudypřítomnou součástí. Kromě Jiřího Panznera si ji dosyta užili i Vojta Johaník, Judit Bardos, Martin Hub, Jiří Vyorálek, Leoš Noha a trojice vietnamských herců Martin Bao, Karel Hung a Hany-Huong Thanh Duong. „Vietnamští kolegové byli skvělí a herectví je jen jedno. Asi by to bylo horší pro komunikaci, kdyby neuměli česky, ale oni mluví téměř lépe než já. Doufám, že se i já někdy podívám do jejich rodné země, moc mě to láká,“ dodává sympatický kudrnáč s úsměvem.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama