reklama

Na jihu Čech se rodí sexy kočky! Švanterová už Miss vyhrála, je teď na řadě Šmejkalová?

reklama

Organizátoři České Miss slibují, že nový ročník bude úplně jiný. Chtějí se oprostit od stereotypů, které zavedla Michaela Maláčová a pokračovalo se v nich i v roce 2016. Uvidíme, jestli se jim podaří vrátit kdysi prestižní soutěži krásy noblesu a zájem veřejnosti. V každém případě nemohou říct, že by o castingy nebyl zájem. Dívky z celé republiky sní o tom, že se dostanou do finále.

Mezi žhavými adeptakmi na finálovou dvanáctku je určitě i Michaela Šmejkalová. Sexy blondýnka z Českých Budějovic má na co navazovat. V roce 2015 totiž korunku pro nejkrásnější dívku republiky získala Nikol Švantnerová, která pochází ze stejného kraje. „S Míšou se známe dobře. Fandím jí,“ usmívala se Švantnerová.

Jeden z castingů se bude na začátku příštího roku konat také právě v Českých Budějovicích. Pro Šmejkalovou tak parádní šance využít „domácího prostředí“. „Je jasné, že chci postoupit, jinak bych se do soutěže nehlásila. Na druhou stranu vím, že krásných dívek je u nás spousta. Věřím ale, že porotu zaujmu,“ plánuje si sympatická slečna.

Jednou z novinek nadcházejícího ročníku je i zapojení mnoha známých tváří a odborníků z nejrůznějších oborů. Do průběhu příprav uchazeček o titul a mezi těmi, kdo bude dívkám radit a s finalistkami více pracovat, jsou i zkušené miss předchozích let. Kromě již zmíněné Švantnerové jsou to i Tereza Fajksová, Aneta Vignerová nebo Eliška Bučková. „V životě se řídím tím, že štěstí přeje připraveným. Poprvé v historii je zde možnost, aby se české dívky velmi pečlivě připravily jak na národní, tak na světové finále,“ uvědomuje si Miss Earth 2012 Fajksová. Uvidíme, jestli některá z krásek půjde v jejích stopách.

Foto: Facebook

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama