reklama

Jiří Langmajer se v nové komedii Špunti na vodě nebezpečně ohání pádlem a prchá před svou ženou

reklama

Jednu z hlavních rolí v rodinné komedii režiséra Jiřího Chlumského Špunti na vodě, která bude mít premiéru 13. dubna, ztvárňuje oblíbený herec Jiří Langmajer. Jeho lehce nepraktický právník Igor neumí řídit auto a sportování mu není příliš blízké.

Jeho manželka v podání Tatiany Vilhelmové se mu trochu právem bojí svěřit jejich dvě dcery (Nelly Řehořová a Karolína Kočí), protože ví, že s Igorem občas opravdu dojde i na dost dramatické situace. Ve skutečnosti má Jiří Langmajer ke sportu (a zvlášť k těm vodním)  vztah velmi pozitivní – o vánočních svátcích jsme ho mohli vidět již poněkolikáté plavat ve Vltavě s otužilci, sprchuje se pouze studenou vodou a ve volném čase se jezdí potápět.

„Na kanoi musíte umět zabrat pádlem, ale když je někde velký proud, nedá moc práce zahrát i dramatické situace,“ popisuje své zkušenosti s vodáctvím Jiří Langmajer. „Při natáčení byla velmi uvolněná atmosféra, a to hlavně díky panu režisérovi. Ale vzhledem k tomu, že moje vlastní děti už jsou dospělé, někdy mě celá ta dětská pískající, kvičící a křičící parta trochu zmáhala,“ doplňuje herec, jak probíhalo natáčení loni v létě, v příběhu totiž vystupuje celkem sedm různě starých ratolestí.

Jaké nástrahy na neohrabaného otce na letní výpravě čekají a zda se mu podaří dcery ve zdraví dopravit na zlatou svatbu svých rodičů, se dozvíte již brzy v kině.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama