reklama

KNIŽNÍ NOVINKA: Falešná Pařížanka

reklama

Kamila Boudová snila o velkém městě, slávě a šampaňském. Ale kariéra módní návrhářky se zvrhla dokonce ještě dřív, než se za svým snem odstěhovala do Paříže, kde se pokazilo i všechno ostatní. Místo skvělého života v hlavním městě módy začíná předem prohraný boj o získání statutu Pařížanky a uznání společnosti.

Na pokraji osobního bankrotu i fyzických sil se rozhodla otočit kola osudu a stát se Falešnou Pařížankou. Přestat slepě následovat místní nesmyslné společenské konvence a začít určovat vlastní pravidla hry. Své zkušenosti zveřejnila formou vtipných a nezaměnitelně osobních sloupků v Pravém domácím časopise, odkud byl už jen krůček k vlastní knize, která právě vychází v nakladatelství Esence.

Autorka knihy Kamila Boudová patří ke známým propagátorkám udržitelné módy a předním českým odbornicím na módní obchod s profesními zkušenostmi napříč textilním a oděvním průmyslem v Německu, Londýně a Paříži. V současné době žije a působí především v Paříži, kde vyučuje Product Development na vysoké škole módního obchodu MOD’SPE.

Pro své zkušenosti a znalost oboru je častým hostem na mezinárodních konferencích a eventech, kde poukazuje na důležitost našich každodenních voleb na cestě k lepšímu módnímu průmyslu a rozvoji lokálního trhu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama