reklama

Kotková odletěla na světovou soutěž krásy Miss World, před odletem ještě nafotila kampaň, ve které ji nepoznáte!

reklama

Česká Miss World 2016 Natálie Kotková se krátce před odletem na jednu z nejprestižnějších světových soutěží krásy změnila při focení v šatech splněných přání k nepoznání. Fotografie vznikly, stejně jako šaty, na podporu dobré věci. Šaty se po návratu Natálie z Miss World, soutěže, jež je velmi úzce spjata s charitou, vydraží a celý výtěžek bude věnován dětskému oddělení FN Motol.

Součástí světové soutěže je i disciplína Beauty with a Purpose (krása s účelem) a právě při ní se česká kráska představí v šatech splněných přání z ateliéru Rodná Hrouda. Šaty, v nichž díky make-upu a paruce Natálii Kotkovou nepoznáte, vznikaly tak, že děti z onkologického oddělení FN Motol nakreslily obrázky, které zobrazují jejich životní přání charakteru – čím by chtěly být až vyrostou a nebo kam by se rády podívaly. „Tato přání byla speciální technikou přenesena na látku a poté jsme ji nechali nabarvit indigem. Tato technologie barvení a tisku je velmi stará, mnozí ji znají pod názvem modrotisk,“ upřesnila návrhářka Marie Stará.

Bavlněná sukně s originálním modrotiskem nese obrázky, znázorňující přání dětí z Motolské nemocnice. Na látce sukně se objevují motivy jako čtyřlístek, symbol štěstí, srdce jako láska, rty jako úsměv, hudba, dům, rodina, zdraví a mnoho dalších. Některé z nich nakreslila přímo v nemocnici s dětmi Kotková. „Bylo to dojemné a zároveň krásné. Jsem ráda, když se krása může spojit s podporou druhým a i v tom duchu jsme na Miss World připravili s týmem České Miss moji videoprezentaci,“ prozradila Natálie a dodala: „Na světovou soutěž a zážitky s ní spojené se nesmírně těším a to, co mi úspěch v soutěži Česká Miss nabízí, jsou opravdu jedinečné zážitky.“

V brzkých ranních hodinách odletěla v sobotu 26.11.2016 Natálie Kotková s výbavou, na kterou potřebovala čtyři kufry, reprezentovat Českou republiku do amerického hlavního města, protože právě ve Washington DC se 18.12.2016 uskuteční finále světové soutěže. Na letiště půvabnou blondýnku přivezl její partner Petr Lexa, který se musel se svojí láskou na několik týdnů se slzou v oku rozloučit.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama