reklama

Krásná herečka z Kriminálky Anděl odhalila svoje křivky před Javorským

reklama

Ani takový bard, jako je Vladimír Javorský, neodolá krásným ženským křivkám. A o to méně, když se snoubí krása s intelektem a odvahou. Herečka Darina Ničová, kterou měli diváci možnost vidět v roli zavražděné starostky v Kriminálce Anděl po boku Martina Stropnického, odhaluje své křivky přímo na prknech jednoho z našich nejvýznamnějších divadel. Díky roli ve hře Spalovač mrtvol, kde hraje po boku takových es jako je právě Javorský nebo Martin Pechlát.

Ačkoli představení má za sebou několik repríz, tak nejen hercům, ale i divákům se pokaždé znovu tají dech, když Ničová odhodí svršky a mají možnost ji spatřit skoro tak, jak ji Pán Bůh stvořil. „Martin i Vladimír jsou nesmírně profesionální a je mi ctí pozorovat jejich práci od samého začátku. I když je představení hodně dramatické, v zákulisí je to naopak docela legrace. Občas se zkrátka stane, že zapomenete nejenom text, ale i rekvizity nebo části kostýmů. Že bych si ale zapomněla spodní prádlo, to se mi zatím ještě nestalo,“ směje se Darina.

Málokdo ovšem ví, že Darina krom hereckého talentu dostala do vínku i notnou dávku odvahy. Nejen, že sama s batohem procestovala více jak polovinu světa, neváhala se ale ani přátelit s divokými lvy v africké rezervaci. Není proto divu, že svým hereckým kolegům uhranula na první pohled a že o téhle nespoutané krásce ještě hodně uslyšíme!

Foto: archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama