reklama

A je to tu – Vašek Kopta se dopustí striptýzu

reklama

Žádná ptákovina mu není cizí. Rád se baví a rád baví i diváky. Herec Vašek Kopta chystá pro své příznivce dost povedenou kratochvíli v podobě (decentní) svlíkačky, která se odehraje v jednom z dílů chystaného komediálního seriálu ČT Trapný padesátky, který se na obrazovkách objeví na podzim.

„No, dopustím se tak trochu striptýzu a nebude to poprvé, co se poodhalím, malinko podobnou scénu jsem si střihl i v Gymplu a přežil jsem vše ve zdraví. Doufám, že stejně na tom budou i diváci. Jen budu muset dát pozor na to, až se tenhle díl bude vysílat, abych pro jistotu odvezl rodinu mimo televizní signál. Pro jistotu,“ se smíchem uvedl Vašek na tiskové konferenci k podzimním novinkám ve vysílání České televize.

Jeho partnerkami budou osvědčené herecké harcovnice Klára Melíšková, Alena Mihulová a Pavla Tomicová a podle posledně jmenované, budou Trapné padesátky pořádná divočina plná vtipu a legrace. Kromě zmíněného seriálu se na obrazovkách ČT objeví nová série První republiky, v níž se děj posune do roku 1928, do doby společenského a technologického pokroku. Příběhy se známými i novými postavami budou akčnější a dynamičtější a oba účastníci tiskové konference Robert Urban a Brigita Cmuntová slibují, že diváci se určitě u nové série nudit nebudou.

Druhou řadou bude pokračovat i seriál Soudce AK s Davidem Švehlíkem v hlavní roli. „Budou to případy drsnější a dynamičtější, protože už se nebudou soudit rodinné nebo sousedské spory, ale zločiny, které se skutečně staly,“ prozradil Švehlík. To ovšem nebude zdaleka vše, co ČT nabídne. Do vysílání se chystají třeba i dva formáty zaměřené na zdravotní prevenci a informovanost podané zábavnou formou – Zdravotní test národa a nové díly Tajemství těla, čtyřicet dokumentárních projektů, zahraniční seriálové hity, celovečerní filmy samozřejmě i zábavně vzdělávací pořady na dětském Déčku.

„Mě práce pro děti hrozně moc baví a druhá řada sitcomu Mazalové, která se na podzim objeví, bude mít větší šmrnc, více postav a samozřejmě množství kouzel a proměn. Moje Bílá paní Albína bude mít dvojnici, navštívíme sedm trpaslíků atd. atd. Prostě legrace a zábava. Já si natáčení užívala a teď všechna dobrodružství uvidí i malí diváci, tak ať se jim líbí,“ nechala se slyšet Jana Bernášková.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama