reklama

Kristína má nový singl Rozchodový reggaeton

reklama

Kristína, jednoznačně jedna z nejpopulárnějších slovenských zpěvaček v České republice, má nový singl Rozchodový reggaeton, který si po premiéře ve slovenském éteru jistě brzy najde cestu i do českých rádií. Hudbu složila sama Kristína, autorem textu je Kamil Peteraj. České publikum uslyší Rozchodový reggaeton naživo na velkolepém Horehronie tour, které od 10. října do 12. prosince navštíví 13 českých měst (Moravské Budějovice, Blansko, Liberec, Jindřichův Hradec, České Budějovice, Klatovy, Kroměříž, Ostrava, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Praha, Hradec Králové a Havířov).

Právě v těchto dnech k singlu vzniká romanticky laděný klip, po natáčení v Praze se štáb přesunul do Amsterdamu. Vedle půvabné Kristíny se v drobné, ale nepřehlédnutelné roli taxikáře objeví Miroslav Donutil. V rytmicky svěžím Rozchodovém reggaetonu Kristína zpívá, jak už předznamenává název, o rozchodu, který ovšem není jen bolestnou vzpomínkou a koncem něčeho krásného, ale příležitostí k nové cestě za něčím jiným a lepším. „Když jsem dostala od Kamila Peteraje text, jmenoval se Rozchodové reggae. Začala jsem tvořit melodii a v hlavě mi nonstop zněl reggaetonový rytmus. Reggaeton je mladistvý styl, který má kořeny v Latinské Americe.  Tak jsem si to zkusila upravit, slovo reggaeton se mi úžasně zpívalo a zároveň tento rytmus vyjadřuje emoce dívky, která chce znovu začít naplno žit,“ přibližuje Kristína vznik singlu a objasňuje i příběh, který vypráví: „Je to příběh dívky, která sní o lepší budoucnosti. Stále věřila, že ji může najít ve vztahu s přítelem. Teď, když je svobodná a nemá žádné závazky, je odhodlaná udělat nejodvážnější rozhodnutí ve svém životě a začít znovu.“ Rozchodový reggaeton řeší vztahovou krizi, rozchod je však jen tématem písničky, v Kristínině  soukromí je všechno v pořádku.

Bylo to náročné

Nový singl provází série snímků, které v rakouském Hainburgu s Kristínou nafotil mladý talentovaný fotograf Michal Jellinek, o styling se postarala Jana Gavalcová. „Fotila jsem bosá a na kamíncích, takže jsem se smála, že mám excelentní akupunkturu, jenže po půl hodině smích pomalu vystřídala bolest. Když už se to nedalo vydržet, obula jsem si boty v tělové barvě. Ještě další tři dny jsem sice v nohách cítila bolest, ale stálo to za to, protože bez těch bosých nohou by to nebylo ono,“ prozrazuje Kristína. Skladbu vyprodukoval producentský tým Martin Kavulič a Marián Kavulič. O master se postaral Samo Pospišil a studio Klaksón. Kytaru v písni nahrál Peter Tomko.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama