reklama

Menzel má jasno! Ať prezident Zeman zmizí!

reklama

„Kouzelník nejsem, ale kdybych kouzlit uměl, nechal bych zmizet prezidenta České republiky!“, pronesl Jiří Menzel na křtu kouzelnické sady Pavla Kožíška. „Jako kouzelník Arnoštek ve filmu Rozmarné léto byl naprosto úžasný a jsem poctěn, že roli kmotra nové kouzelnické sady Fantastická magie přijal“, řekl Pavel Kožíšek.

Na kouzelnickém křtu se samozřejmě také čarovalo. „Vystupuju už s Pavlem pátým rokem, takže mě jen tak něco nerozhodí,“ rezolutně konstatuje modelka Hanka Mašlíková. „Když mi ale předváděl trik z jeho nejnovější kouzelnické sady, kdy se rozvázané tkaničky na botě samy zavážou, tak jsem fakt nechápala. Úžasný efekt. Už to umím a teďka s tím všude frajeřím. Za každý rok, kdy mě Kožíšek v divadle trápí, jsme ho pumpla o jednu sadu, takže je šéfík o šest kouzelnických souprav lehčí.“ Jednu sadu si už zamluvil její přítel fotbalový reprezentant Michal Kadlec, který miluje kouzla. „Vždycky, když mu přivezu nějaké kouzlo od Pavla, tak místo toho, aby se mi věnoval, večer čaruje. To mi Kožíšek stejně dělá naschvál jenom proto, abych neměla čas otěhotnět,“ směje se Hanka Mašlíková. „No to víte, nás modelky zlatokopky uchvátil trik s létající kreditkou nebo jak proměnit kus bílého papíru v bankovku,“ dělala si zase legraci modelka Martina Dvořáková, která účinkuje v Divadle kouzel Pavla Kožíška už osmou sezónu.

Jedna velká magie!

V kouzelném prostředí restaurace a baru Crystal v Praze 1, kde se kouzelnický křest konal, se také premiérově představil se svým vystoupením Kožíškův syn Matyáš. „Předvedl kouzlo, které se v létě naučil na kouzelnickém táboře. Teď si na něho už vážně musím dávat pozor, aby mě nepřipravil o živobytí,“ smál se Pavel Kožíšek. Nedávno si totiž napsal jeho teprve desetiletý syn na facebook do kolonky zaměstnání zástupce šéfa Divadla kouzel… Kožíšek junior čaroval společně s dcerou Markéty Hrubešové Cristel, kterou kouzla natolik uchvátila, že již mamince sdělila, že bude také kouzelnicí. „Kouzlení mne odmala fascinuje,“ prozradila na křtu Markéta Hrubešová. Moderátorka a zpěvačka Martina Kociánová se synem Danielem, která se na křest sady HM studia hračky dobelhala o berlích, také miluje svět magie od dětství. „Když jsem byla malá, tak mě kouzelníci fascinovali,“ prozradila. Jiří Menzel, kterého kouzla evidentně bavila, nakonec dostal nápad, že na křtu výjimečně nepolijí šampaňským kouzelnickou sadu, ale přímo Pavla Kožíška.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama