reklama

Přítelkyně Berdycha Sátorová v celé své kráse!

reklama

V předchozích kampaních módní návrhářky Ivany Mentlové se coby tvář kolekce střídaly naše jediná Miss World Taťána Kuchařová a úspěšná topmodelka Greta Slezáková, pro minulou kampaň pózovaly dokonce společně. Novou tváří kolekce se stala Ester Sátorová (21). Úspěšná modelka pracuje převážně v zahraničí – v New Yorku, Miláně, Madridu, Barceloně.

V Česku mj. nafotila se svým přítelem, tenistou Tomášem Berdychem, titulní stranu magazínu Elle (srpen 2013). „Ester má charisma, je fotogenická a přirozená, ukrývá v sobě úžasný temperament, dokonale vystihla náladu a styl kolekce,“ pochvaluje si spolupráci s modelkou návrhářka. „Bylo poznat, že se v modelech cítí dobře,“ ještě dodává. „Ivanu Mentlovou vnímám jako jednu z neprestižnějších českých návrhářek, která má světový styl. Focení mě neuvěřitelně bavilo a naplňovalo, celý tým byl skvělý a z modelů jsem přímo nadšená,“ prozrazuje Sátorová. Ačkoliv to tak na výsledných fotografiích nevypadá, kampaň se fotila venku na denním světle. „Chtěli jsme dát vyniknout především modelům a strukturám materiálů, zachytit atmosféru a jedinečnost momentu,“ vysvětluje renomovaný fotograf Matúš Tóth. „Vznikly velmi pocitové fotky, Matúš mě vždycky dokáže nadchnout svým pojetím,“ doplňuje návrhářka.

Barevná zima!

Vizážistka Ivana Tokárska použila při líčení zemité tóny na očích i rtech, aby podtrhla osobitou krásu modelky, vlasy jsou vyfoukané do rovna se zvýrazněnou texturou. V kolekci podzim/zima 2013/2014, v níž si designérka pohrává s kontrasty kůže s kožešinou a matu s leskem, se objevují kožešinové kabátky a vesty, boyfriend kalhoty z exotické kůže, kožené biker bundy, kraťasy a zavinovací sukně z kůže, košile a topy s kožešinovými rukávy, trika z hedvábného úpletu, roláky a hedvábné šaty. Důraz je tradičně kladen na kvalitu a zpracování materiálů, skvěle padnoucí střihy a nadčasový design. „Letošní zima pro mě hýří barvami, na kožešinách dostávají naprosto jiný rozměr, a i výrazné barvy lze kombinovat téměř se vším. Norkové kožešiny jsou v odstínech modré, smaragdově zelené, korálové a bordó, exotická kůže pak v šedé, modré, zelené a šedohnědé, nechybí jehnětina, rex, lesklá černá kůže, hedvábí, hedvábný úplet a vlna, popisuje Mentlová, jejíž tvorba je vyhledávána pro nezaměnitelný návrhářský rukopis, ženskost a nositelnost modelů.  „Právě barevné kožichy mě velice zaujaly, vždyť nemusí být vždy jen v přírodních tónech. Obdivuji ty ženy, které se barev nebojí,“ neskrývá nadšení modelka.

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama