reklama

Nejnáročnější etapový závod na horských kolech Cape Epic znovu na Sport 5!

reklama

Slavný etapový závod dvojic na horských kolech v Jižní Africe Cape Epic se chystá na svůj čtrnáctý ročník. Na více jak 1300 závodníků čeká 691 kilometrů dlouhá trasa, kterou musejí ujet za osm dní. A vy můžete být u toho!

Na startu nebudou chybět i čeští cyklisté včetně favoritů Kristiána Hynka a Jaroslava Kulhavého, kteří v minulosti dokázali Cape Epic vyhrát. Televizní kanál SPORT 5 chystá pro fanoušky horských kol každodenní sestřihy a k tomu navíc živý přímý přenos ze závěrečné etapy. Jak si povedou čeští zástupci na „Tour de France“ horských kol? Denní sestřihy poběží na televizním kanále SPORT 5 od 20. března 2017. Přímý přenos ze závěrečné etapy pak 26. března začíná v 9:25. Podívejte se na video a udělejte si představu, co vás čeká!

Televizní kanál SPORT 5 zahájil vysílání 2. srpna 2008 a od roku 2013 se zaměřuje na široké spektrum sportovních odvětví. Pro diváky je dostupný zdarma v síti pozemního digitálního vysílaní Multiplex 3 z vysílačů Praha – Mahlerovy sady a Cukrák pro Prahu a Střední Čechy a ve všech krajských městech v Regionální síti 8. Kódovaně přes satelit pak v rámci základního programového balíčku Skylink a UPC, informace o zařazení programu SPORT 5 do programových balíčků kabelových operátorů poskytnou sami operátoři. SPORT 5 je také součástí programové nabídky služby Topfun.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama