reklama

Odhaleno, Miro Žbirka je příbuzný Jacka Sparrowa

reklama

Fanoušci neotřelého a legendárního piráta Jacka Sparrowa se konečně dočkali! Nový film s názvem Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta zažil svoji slavnostní premiéru v pražském kině IMAX. Nový příběh z pirátského prostředí si nenechal ujít zpěvák Miro Žbirka, Martin Dejdar, Václav Kopta, moderátor Petr Vágner, zpěvák Michal David nebo houslista Pavel Šporcl.

Slavnostní premiéra nového filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta se nesl jak jinak než v pirátském duchu. Foyer kina zdobily truhly se zlatem a soudky s rumem, které si ostražitě hlídal samotný Jack Sparrow. Nový příběh slavného piráta nabízí dvě hodiny plné dobrodružství, úžasných 3D efektů a notnou dávku pirátského vtipu.

Zpěvák Miro Žbirka navštívil premiéru se svoji manželkou. S novým snímkem ho pojí fakt, že propůjčil svůj hlas strýci Jackovi. Herec Martin Dejdar v současné chvíli oddechuje po natáčení náročného pořadu, kde se stylizoval do jiných slavných osobností. Na premiéru dorazil v doprovodu manželky Daniely, synem Matějem a dcerou Sárou. Herec Václav Kopta přišel také v doprovodu svých nejbližších, a to manželky Simony Vrbické a dcery, která by jako z oka vypadal svojí mamince. Moderátor Petr Vágner se předvedl jako hodný taťka i strejda v jedné osobě. Na film vzal svoje ratolesti i dceřinu kamarádku. Hudebník Pavel Šporcl přišel stylově se svým šátkem na hlavě a tak si ho mnozí pletli s přítomným Sparrowem. Jak bylo vidět „šátkovou módou“ se nechala strhnout i jeho manželka. „Když na premiéru Pirátů – tak stylově,“ poznamenal Pavel.

Film s názvem Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta můžete navštívit ve všech multiplexech Cinema City, kině IMAX a 4DX od 25. května 2017. Více informací naleznete na www.cinemacity.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama