reklama

Péče o zralou pleť protkaná zlatem

reklama

Každá žena si přeje zůstat krásná co nejdéle a mít hladkou pleť bez vrásek. Ale čas zastavit nedokážeme a na tváři se věk dříve či později projeví. Pro zralou pleť platí, že nároky na její péči rostou. Stárnutí je přirozený jev, spojený s určitými změnami. FC Botuceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť je převratné pleťové sérum, které poskytne vaší pleti viditelnou úlevu.

Na pleť obličeje působí mnoho vlivů jako je genetika, gravitace opakované pohyby způsobené mimickými svaly a péče. Fytofontana Botuceutical Gold biotechnologické sérum proti vráskám je produktem patřící do nejvyšší řady výrobků. Mohou ho používat ženy i muži nad 45 let. Obsahuje jedinečnou kombinaci čtyř peptidů vyvinutou speciálně na zralou pleť. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxin, který paralyzuje činnost mimických svalů.

Kromě peptidů mají pozitivní účinek i DMAE, kyselina hyaluronová, kyselina lipoová i částice zlata, co dodává pleti jedinečný odstín a navrátí jí vitalitu, pevnost a pružnost. Účinnost přípravku byla prokázána laboratorními výsledky, in vitro, a na dobrovolnících. Více než 80 % dobrovolníků, kteří se zúčastnili zkoušek zpozorovalo redukci vzhledu vrásek. Výrobek se osvědčil stejně tak u žen i u mužů. Fytofontana Botuceutical Gold sérum proti vráskám je bezpečnější, méně nákladnou a jemnější alternativou botulotoxinu, který ovlivňuje stejné mechanismy tvorby vrásek, ale odlišným způsobem. K dostání je na internetu a v lékárnách za doporučenou cenu 959,- Kč 25 ml.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama