reklama

Ples Rotary Clubu Ostrava City dopadl na výbornou

reklama

Příjemné prostředí, zajímaví hosté, zabáva, dobré jídlo i pití. To nejdůležitější ale bylo, že výtěžek z dražby šel na dobročinné účely. A že to nebylo málo peněz! Na druhou stranu, na něco takového už jsou vlastně účastníci akcí pořádaných Rotary Clubem Ostrava City vlastně zvyklí. Ples, na který přišlo zhruba 200 hostů, tak nebyl výjimkou. 

Hned na úvod plesu zahrál na saxofon Martin Zilvar, což byl doslova balzám na duše. Ale ani zbytek kulturního programu nebyl nijak „béčkový“, právě naopak. Vždyť zatančili mistři České republiky v latinskoamerických tancích Daniel Braš a Marie Glistová, zazpívala Ilona Csáková či Jakub Štýbar a Vojtěch Šenkýř. Posledně jmenovaný akci spolu s Alexandou Uherovkou také moderoval. Pozvání na ples přijal také hejtman Moravskoslezského kraje a poslanec Parlamentu ČR Ivo Vondrák, který také přednesl krátký projev.

Součástí akcí Rotary Clubu Ostrava City je vždy dražba. Výtěžek ve spolupráci s A. Vítkem a LR tentokrát putoval na pomoc rodině Friedrichové (tragicky zesnulé členky RCOC). Konkrétně šlo o 133 000 korun. Dalších padesát tisíc dostal Mobilním hospic Ondrášek. Spolu s Invirou zdravotní technikou pak Rotary Club Ostrava City věnoval vertikalizační stojan panu Svobodovi. Finančně ples podpořil jako každý rok Ing. Aleš Buksa (Hospoda pod Borovou) coby generální partner, ale také mnoho dalších partnerů – Hochtief, Gaben, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, International Humanity, Via Optima, Libros, Moje kolo, Pánské obleky Bandi, Invira zdravotní technika, Zámeček Petrovice, Hotel pod Lipkami, Autosalon Kudrna, ISKRA LTD., Czech ice group, DEAL, Positiv business style, Hotel Palfrig, Clearmont automotive, ARTMAYA, Mercure hotels, Studio krásy, Sauny Salus, Attack fitness a Kulturní zařízení Ostrava Jih. Velké díky patří také organizátorkám Mgr. Simoně Cimmer a Mgr. Alexandře Uherkové.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama