reklama

Podlehněte harmonickému splynutí chutí Karibiku a jižního Španělska

reklama

Potěšte nejen na Valentýna sebe i svého partnera omamným karibským rumem, který dozrává v sudech po španělském sherry.

„Nápad vytvořit rum Dos Maderas odráží pionýrského ducha společnosti Williams & Humbert, která díky svým inovacím a důrazu na kvalitu úspěšně funguje již více než 140 let. Chtěli jsme využít naši dlouholetou zkušenost s produkcí prvotřídního sherry systémem Solera & Criadera a zúročit ji při výrobě nové řady prémiových destilátů. Po několikaletém experimentování jsme konečně přišli s něčím, co považujeme za dokonalý mix dvou různých „kultur“ – karibský rum, který zraje v jedinečných dubových sudech po španělském sherry,“ říká Paola Medina Sheldon, Sklepmistr a Master Blender společnosti Williams & Humbert.

Prémiový karibský rum s kapkou sherry

Podstata tohoto výjimečného rumu spočívá v jeho původu a unikátním procesu trojího staření s využitím tradičních metod jak v Karibiku, tak ve španělském Jerezu. Rum Dos Maderas pochází z Barbadosu a Guyany. Zemí, kde se pěstuje nejlepší cukrová třtina a vyrábí nejvyhlášenější rumy. Po 5 letech zrání v sudech po americkém bourbonu se tyto rumy smíchají a převezou z Karibiku do Španělska, kde se dále staří systémem „Solera a Criadera“ (zkráceně „Solera“) ve sklepích vinařství Williams & Humbert.

Sudy používané ke staření rumů Dos Maderas jsou v průměru více než 60 let staré. Jsou vyrobeny z amerického bílého dubu, který má velmi tvrdé kompaktní dřevo, čímž je ideální pro dlouholeté staření sherry a lihovin. Díky tomu získává rum Dos Maderas jedinečný a komplexní charakter.

Rumy Dos Maderas jsou k dostání na www.global-wines.cz, v kamenných prodejnách Global Wines & Spirits a dalších vybraných obchodech.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama