reklama

Pozor soutěž! Hrajte o lístky na Inferno do kina IMAX!

reklama

Držitel Oscara Ron Howard se vrací, aby se ujal režie filmové adaptace nejnovějšího dílu filmové série spisovatele Dana Browna (Šifra mistra Leonarda) o Robertu Langdonovi, která utržila po světě přes miliardu dolarů.

Ve snímku Inferno se známý symbololog (opět v podání Toma Hankse) pouští do pátrání po stopách, které souvisí se samotným Dantem. Když se Langdon probouzí se ztrátou paměti v italské nemocnici, spojí své síly se Siennou Brooksovou (Felicity Jones), doktorkou, do které Langdon vkládá naděje, že mu pomůže ztracené vzpomínky znovu získat. Společně se pouští do závodu s časem, který je provede napříč celou Evropou ve snaze zabránit smrtícímu globálnímu spiknutí.

Pojďte s námi do kina IMAX na nový film INFERNO! 

Rozluštěte záhadu spojenou se samotným Dantem v novém snímku INFERNO! V hlavní roli uvidíte Toma Hankse, který opět rozjede závod s časem a pokusí se zabránit smrtícímu globálnímu spiknutí.  Užijte si velkou záhadu na opravdu velkém plátně! – Kině IMAX! Správné odpovědi posílejte na mail redakce@firststyle.cz, pro prvních pěr z vás máme dva lístky!

Soutěžní otázka 
Jak velké je plátno v kině IMAX?
a)      140 m2
b)      250 m2
c)       350 m2

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama