reklama

Tohle je Miss Beauty 2016: Jmenuje se Nikola Nejedlíková a je bez přítele

reklama

Byl to jeden z těch večerů, na které se nezapomíná. Kdo dorazil na finále Miss Beauty 2016 do pražského klubu Mecca, rozhodně nelitoval. Krásné dívky, bohatý doprovodný program a výtěžek z akce na pomoc psímu útulku Voříškov. Co víc si přát? 

Fotografové se měli co ohánět, aby zvládli zachytit úplně všechno. Dorazily totiž i známé tváře českého showbyznysu jako například moderátorka Inna Puhajková, dnes už bývalá Miss Beauty a finalistka České Miss Karolína Humečková nebo Miss International Karolína Ludvíková. O hudební vystoupení se postarali Jan Nedvěd, Milan Peroutka, Bára Mottlová a Michal Svoboda. To vše pod taktovkou skvělé moderátorské dvojice Eva Decastelo, Petr Vojnar.

Je ale jasné, že večer patřil hlavně devíti finalistkám. Původně jich bylo deset, těsně před slavnostním večerem však jedna kočka onemoceněla. Na choreografii to však znát nebylo, sexy kočky si se vším dokonale poradily. Čekalo je několik soutěžních prvků – přehlídka v outfitech Rich and Royal, návrháře Petra Lakrona a v plavkách Gisele. Vrcholem pak byla promenáda v šatech a závěrečná korunovace. Právě korunky byly také ozdobou celého večera. Vyrobila je exkluzivně pro Miss Beauty jablonecká společnost Šenýr Bijoux, která dodává šperky doslova do celého světa.

A jak to celé dopadlo? Miss Beauty 2016 se stala jedenadvacetiletá Nikola Nejedlíková z Prahy, která porotu okouzlila sexy výrazem, sebevědomým vystupováním i břišním tancem v rámci volné disciplíny. A pánové, pozor. Momentálně je single. I. vicemiss se stala Petra Ejemová z Příbrami, titul II. vicemiss získala Sumi Kadyrová, která sice žije v Praze, ale původem je z Tádjikistánu. Vítězka si jako hlavní cenu odnesla kontrakt s MGM agency na 50 tisíc korun a poukaz na zapůjčený vozu od BMW Group Česká republika. Druhá a třetí v pořadí se už jistě těší na dovolenou na Floridě. Poukaz na pobyt věnovala společnost FloridaBest.cz.

Foto: Filip Smetana

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama