reklama

Praha ožije módou!

reklama

První zářijový týden ožije Praha módou. Maraton přehlídek, výstav, workshopů, koktejlů a společenských akcí osloví nejen milovníky módy, ale i všechny kulturně a společensky založené lidi, které móda inspiruje a motivuje k zamyšlení a kteří chtějí být uprostřed dění největší a nejprestižnější módní události v České republice.

Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend poprvé ve své historii představí v duchu světových fashion weeků módní kolekce pro nadcházející sezónu jaro – léto 2015. Do Prahy přijedou zahraniční nákupčí, zajímaví hosté a osobnosti módního světa. To vše za účasti tváře MBPFW 2014 české topmodelky Jany Knauerové, speciálního hosta Ricka Genesta či Stefana Siegela, zakladatele kultovního serveru notjustalabel.com.

Již ve středu na zahajovacím koktejlu bude v prostorách hotelu Four Seasons Prague slavnostně odhalena unikátní instalace značky Tom Ford. „Těší mě, že MBPFW spojuje i takové protipóly, jako jsou luxusní značka Tom Ford s hotelem Four Seasons Prague a začínající talentovanou generaci mladých návrhářů. Ukazuje se, že program akce pokryje skutečně celé široké módní spektrum, a to samozřejmě včetně osvědčených a respektovaných českých návrhářů a značek,“ uvedl ředitel MBPFW Lukáš Loskot.

Podrobný program a informace o vstupenkách na www.mbpfw.com a ve speciálním vydání BLU PAPER – MBPFW GUIDE.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama