reklama

Praktická kosmetika, která se vám bude hodit do auta

reklama

Mnozí lidé v autech tráví velkou část svého dne, proto se vyplatí, udržovat si v nich pořádek, aby se člověk cítil příjemně. Nyní už není v módě jako vůně do auta papírový stromeček, ale voňavý doplněk, který dotvoří design interiéru vozu. Pokud hledáte opravdu příjemnou vůni, která vás neomrzí a bude vás provázet na cestách a zároveň bude zdobit váš vůz, vybírejte z našich vůní Rituals.

K dostání je vůně patchouli s eukalyptem, eukalypt s rozmarýnem nebo třešňový květ s rýžovým mlékem. Když si pořídíte první balení, které obsahuje i dřívko s držátkem, později si už můžete dokupovat jen náhradní náplně.

Další věcí, která by vám v autě neměla chybět, je určitě i dezinfekce na ruce. V případě, že na cestách nemáte možnost umýt si ruce mýdlem a vodou, na vydezinfikování stačí pár kapek gelu s bambusem a mořskými minerály. Bakterie zničí do 15 vteřin. O čisté ruce pak pečujte některým z vyživujících krémů, které navíc příjemně voní.

V autě nebo cestovní kosmetické taštičce by měla mít své místo i miniatura oblíbeného parfému, abyste ho mohli opakovaně nanášet. Ženy osloví jemná Fleurs de l’Himalaya, která voní po divokých orchidejích, himalájských pivoňkách a bavlněném mošusu. Pro pány se hodí netradiční vůně Eau du Kashmir, ve které ucítíte levanduli, vetiver a bergamot.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama