reklama

Mottlová zcela propadla karlovarskému módnímu šílenství!

reklama

Filmový festival v Karlových Varech se netočí jen kolem filmů, ale jeho neodmyslitelnou součástí je i řada večírků a elegantní módní kreace. Pro naše celebrity je to každoroční příležitost se ukázat v okázalých modelech. Herečka Barbora Mottlová (27) rozhodně nezůstala pozadu. Do Varů přijela s několika kufry a byla ozdobou mnoha akcí.

 

Česká Playmate propadla karlovarským filmovým večírkům a převlékala se hned několikrát za den. Její smyslné křivky si lebedily nejen v koktejlkách na filmových odpoledních recepcích, ale i ve večerních róbách.

Jako většina našich celebrit ovšem nečerpala z vlastního šatníku, ale šaty měla zapůjčené, Bára hojně vynesla šaty ze salonu San Verita, již ji zdobily nejen na zahájení a zakončení festivalu, ale například i na luxusní Moet party. Další Báry oblíbenou značkou je i módní obchod CVRK, který sdružuje mladé návrháře a proto na party k 20. narozeninám časopisu ELLE stejně jako na raut k filmu Ostře sledované vlaky zvolila šaty této značky.

 

Terasa párty filmu Ostře sledované vlaky Róba san Verita na zahájení Pudrové šaty san Verita na Moet párty ELLE Fashion Party

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama