reklama

Soutěž Dívka roku 2017 má svou princeznu. Je jí patnáctiletá Monika Täuberová z Kuřimi

reklama

Celostátní finále má za sebou soutěž Dívka roku 2017. Z deseti finalistek vybrala porota tři dívky, které ji zaujaly nejen krásou, ale i tím, co umí.

Titul Dívka roku 2017 získala patnáctiletá Monika Täuberová z Kuřimi, na 2.místě se umístila Kristýna Kučerová z Brna a 3.místo patří Sabrině Múčkové z veselí nad Moravou. Deset finalistek bude soutěžilove čtyřech soutěžních disciplínách: rozhovor s moderátorem, pohybová disciplína, volná disciplína a módní přehlídka. Přehlídku jim zpříjemnila svým zpěvem Elis Mrázová, která se objevila i ve společné choreografii. Vystoupila zpěvačka Iva Marešová, zpěvák Miro Šmajda, a také Vojtěch Drahokoupil, který je hlavním protagonistou muzikálu Ferda Mravenec.

Patronkami soutěže jsou Gabriela Lašková a Jitka Boho. Finálový večer moderoval Pavel Cejnar. Do poroty zasedli a Dívku roku 2017 vybírali například Renata Langmannová, Jana Plodková, Eva Burešová, Iveta Vítová, Lenka Vacvalová, Kristýna Kubíčková, Jitka Boho, Martin Kraus, Václav Upír Krejčí, Martin Čermák a další. Celostátní finále soutěže Dívka roku 2017 se konalo v pražském Divadle Komedie.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama